Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak engem zavar ha msn-en...

Csak engem zavar ha msn-en csomót kell várni míg vissza írnak? Van, hogy eltelik 5 perc.

Figyelt kérdés
Ezt megemlítitek az illetőnek vagy csendben kivárjátok amíg visszaír?
2009. júl. 28. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én addig tv-zek,vagy videozok.Sokan lassan is írnak.

Amúgy nem msnezek...idegesít az egész.

2009. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor zavar , akkor ironikusan teszek vmilyen megjegyzést :D, de ált. több emberrel beszélek és akkor gyorsan eltelik az az 5 perc. Ha meg nincs fent sok ember akkor meg a neten böngészek :D
2009. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy kivárom. Ő is csinálhat közben 1000 más dolgot, mint sokszor én is. Max ha tényleg hirtelen szakad meg egy fontos beszélgetés, megkérdem (egyszer!), hogy itt van-e. Szerintem illetlenség "zaklatni" az embert rezgő üzenettel, meg anyám tudja, mivel még.
2009. júl. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de nem zavar,hogy inkább másnak ír mint neked?és milyen megjegyzést illik tenni,hogy ne tűnjek tolakodónak?
2009. júl. 28. 21:39
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon elfoglalt vagy ?, mert olyan lassan írsz vissza :(

vagy nem tudom , hogy milyen kapcsolat áll fent közted és a beszélgetőpartnered között.

2009. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én tök utálom,mikor tesómmal beszélget(nék),de ő ahelyett,hogy válaszoljon mindenféle csajokkal msn-ezget.Van vagy 250 ismerőse.Én szoktam neki szólni,hogy na jó én nem érek rá megyek,szia.De nem használ...

Én megírom,hogy sajna mennem kell...ha akar valamit,legközelebb majd figyel rám.FONTOSSÁGI SORREND!

2009. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
engem nagyon zavar ezért is ritkán vagyok fent rajta
2009. júl. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

21:38 vagyok.


Nem zavar, ha mással beszél, én is szoktam több emberrel msn-ezni egyszerre. Persze, ez általában akkor van, ha semmi lényeges nincs, csak olyan duma.


Ha valakivel valami fontosat szeretnék, és ő nem ér rá, akkor megkérdem, hogy mikor érne rá, vagy írok e-mailt. De ha tényleg fontos, akkor a másik fél is rám szokott érni.

2009. júl. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
hát ha folyamatosan beszélünk és 1re lassabban ír néha szólok
2009. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
én imádok mindenkinek gyorsan visszairni , mások meg tök lassúak szóval.. :DD engem is idegesít
2009. júl. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!