Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek gyorsan eltelik?

Szerintetek gyorsan eltelik?

Figyelt kérdés
Szeptemberben ment ki a párom külföldre dolgozni, és csak januárban jön haza! Eddig bírtam úgy ahogy de már nagyon hiányzik! :( Tudom hülye kérdés, de szerintetek gyorsan el fog telni ez a 2 - 2 és fél hónap?
2011. nov. 3. 00:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Hogyan gyorsíthatnám fel úgymond az időt?
2011. nov. 3. 00:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom. Nekem pont az a bajom, hogy túl gyorsan telik :D
2011. nov. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Próbáld meg valamivel lekötni magad, amivel nem érzed annyira a hiányát, például olvass sokat. Két, két és fél hónap azért elég sok idő, írj neki levelet, beszéljetek telefonon miegymás... Sajnos az időd felgyorsítani nem tudod, erre szoktam azt mondani, hogy hiába rázod a homokórát, nem fog gyorsabban telni az idő.
2011. nov. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha előre nézek lassan telik, viszont ha hátra akkor gyorsan! Úgyértem hogy ha belegondolok még "most" ment ki! Még "most" lett vége a nyárnak! Még "most" volt Szilveszter és mindjárt itt a következő!
2011. nov. 3. 00:47
 5/5 anonim válasza:
Tanulj nyelvet vagy jógázz fuss stb. Legyen célod amit addigra kell megtenni mire hazajön. Vagy szervezz egy meglepetésbulit mert a szervezkedés is sok időt elvesz.
2018. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!