Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti felszoktátok hívni felesége...

Ti felszoktátok hívni feleségeteket/férjeteket a munkahelyén napközben pár perc erejéig? Titeket zavar?

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 13:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha valai fontos van,akkor minden további nélkül,csacsogni nem akarok velem mivel sem az idő sem a hely erre nem megfelelő. Az ráér ha hazajön.
2014. aug. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha nagyon fontos dologról van szó.
2014. aug. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak nagyon nagyon extra esetben. Mindketten dolgozunk, majd otthon beszélgetünk. Általában én sem érek rá munka közben beszélgetni, így ne hívogatom és ő sem hívogat engem.
2014. aug. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha fontos mondanivalóm van, csak ha tudom, hogy biztosan szünete van, vagy már épp végez. Inkább sms-t szoktunk küldeni, de azt is szintén akkor, ha fontos közlendőnk van, a "csak" szerelmes sms-ek ritkábbak, de pont attól jók :)
2014. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

En nem szeretem ha a munkahelyen hivnak, munkaidoben dolgozni kell, nem telefonalgatni. (meg pl netezni se kene, de az legalabb nem feltuno:)


Irjon inkabb skypeon, vagy smst, azt meg tudom nezni/valaszolni feltunes nelkul, de a telefonalashoz ki kene mennem az irodabol.


Persze nyomos ok nelkul nem keres munkaidoben nyilvan.

2014. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
45%

Csak ha fontos,

Viberen, vagy messages-en kommunikálunk.. De ott folyamatosn, mert mindkettőn munkája olyan, h van rá lehetőség( én magam osztom be az időmet, ha ügyféllel beszélek vagy megbeszélsem van akkor nem..de a többi időben igen.. Ő is emberekkel dolgozik, pár pillanata mindig van...

De van olyanh 1 kérdesre(hisz nem felhívtam így annyira nem fontos) csak 1-2 őra múlva kapunk választ...

2014. aug. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Nálunk is akkor ha valami fontos dolog történt vagy kell valami gyors infó. Ilyen pl.ha valami közbejön a munkahelyemen és megkérem, hogy ő menjen az oviba, vagy ő ugrik be vásárolni, vagy ő ügyet intéz és segítségre van szüksége, mert valamilyen papírt nem talál otthon stb.

Ezek max. 5 perces beszélgetések.


Egyébként nem.

Azért vagyunk házasok, mert megbízunk egymásban, az ellenőrizgetést végtelenül színvonaltalannak, primitívnek tartjuk mindketten. Emellett normális munkánk van és munkaidőben azzal vagyunk elfoglalva.

Egészséges felnőtt emberek vagyunk, így kibírunk egymás nélkül egy napot- esténként pedig természetesen beszélgetünk, elmeséljük egymásnak a fontos, érdekes dolgokat, kommunikálunk normálisan.


Bevallom őszintén, engem borzasztóan zavarna, mert a munkahelyemre elsősorban dolgozni és nem társasági életet élni járok be, vannak hajtós időszakok, amikor bizony feltartana a csevegés és bosszantana az időveszteség.

2014. aug. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
sms-t írunk maximum...
2014. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az sms-t, ő sem szokott írni. Ha valami fontos akkor felhívom, de kb fél perc alatt le is rendezem.
2014. aug. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
11%

én szívesen vettem mert mindig jó kedvem lett tőle


viszont olyantól, akit nem szeretek már valahol, az szabályosan irritál.

2014. aug. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!