Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti felszoktátok hívni felesége...

Ti felszoktátok hívni feleségeteket/férjeteket a munkahelyén napközben pár perc erejéig? Titeket zavar?

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 13:35
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha fontos dologról van szó és mondjuk rögtön tudnom kell a válaszát, mert egyébként e-mailben kommunikálunk. Ő is ugyanilyen esetekben hív fel.

Engem nem zavar, ha hív, mert tudom, hogy nem csevegni akar és pár pillanat az egész.

2014. aug. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

SMS vagy chat.


Persze, ilyenkor is gondolunk egymásra, de a telefonálás mindkettőnk munkáját zavarná, szóval azt nem.

2014. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Csak fontos ügyben. Beszélgetni este is ráérünk.
2014. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
91%
Ebédszünetben rám csörög, nem minden nap, de hetente egyszer-kétszer. Nekem nagyon jólesik. Én így nem zavarom, ő tudja, mikor ér rá (nekem nyári szünetem van, tanár vagyok), de persze ha fontos dolog van, ami nem várhat, én is hívom.
2014. aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
60%

Mi felszoktuk hívni egymást, szerencsére mindkettőnk megteheti. A férjem a saját maga ura, én pedig tudok munkaidőben telefonálni. Ha még sem jó az időpont, akkor érezzük a másik hangjából, hogy gyorsan be kell fejezni.

Van olyan időszaka a munkahelyemnek amikor kb 1 hónapig minden nap dolgozni kell, nincs hétvége , napi 13 órákat vagyok itt. Szuper jó a telefon , sok mindent megtudunk beszélni.

Szóval nálunk megszokott dolog a telefonálás, nem zavar , hanem örülök is neki ha felhív.

2014. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
60%
Mi minden délután beszélünk egyszer pár percet, akkor is, ha nincs különösebben fontos dolog, csak úgy, mert jólesik hallani a másik hangját. Reggel korán kelünk, este későn érünk haza, és kevés az a pár óra, amit otthon töltünk egymással (ébren).
2014. aug. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Ha fontos dologról van szó, akkor igen, csak úgy beszélgetni nem. Ő szinte egész nap vezet meg szerel, így nem zavarom napközben. Persze - mint írtam - ha valami fontos dolog van, akkor rögtön hívom.
2014. aug. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Csak fontos ügyek miatt szokott felhívni, SMS-ben, Viberen vagy Messengeren kommunikálunk. De van, hogy ez is elmarad, majd este beszélgetünk.
2014. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
51%

neha felszoktam annyira hogy minden rendben van-e...

vagy ha olyan dologrol van szo ami nem tur halasztast..

de altalaban napi 1-2x felhivom hogy mizu stb.. 12 orat dolgozik,o is szokott hivni hogy hogy vagyok minden rendben van-e... igaz nem gyari meg ilyesmi ahol nem tehetjuk meg 1-2 perc erejeig a telefonalast :)

2014. aug. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

néha szoktunk igen, ő ritkábban, tényleg csak akkor, ha halaszthatatlan, vagy ha több napra megy, akkor néha fel szokott hívni meló közben is, vagy ha ő már végzett.

Én jobban igénylem ezeket a napközbeni csevejeket, de általában whatsapp-on szoktunk trécselni, ha azonnali válasz kell, akkor megy a telefon.

2014. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!