Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

21L vagyok, sosem iszom alkoholt.

Barátom vett magának egy sört, nekem pedig egy alkoholmentes gyümölcsös "sört".

Van egy 13 éves hugom, sosem volt még bulizni, tehát nem a mai 13 éves fajta, egyszerűen elvan a kis barátnőivel, olyan igazi 13 éves.

Az alkoholmentes sörömnek nagyon kellemes feketeribizli illata volt, egyetlen korttyal megkínáltam a hugom, igazából olyan volt ez mint egy gyümölcsös kóla.


Erre anyám elképedve: "jaj mit adsz neki, nehogy adjál már!"

Tudta, hogy alkoholmentes, mégis azt mondta, hogy nem érdekli, akkor se kínáljam meg egy korttyal sem.


Túl reagálta, vagy én cselekedtem rosszul mert egy korttyal megkínáltam?


2014. aug. 11. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Egyértelmű, hogy túlreagálta. Nekem régebb a tesóim mindig megkínáltak, és apum csak csóválta erre a fejit, anyám meg nem tudta.

Ennyit ihat. Semmi baja nem lesz. Egyszer 12 évesen én is megittam egy teljes üveg alkoholmentest és semmi bajom nem lett.

2014. aug. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé túlreagálta. Nekem a szüleim 13 évesen fél pohárral adtak a citromos sörből (szinte 0 alkohol van benne). Persze nem minden nap, csak a szombat esti filmnézés alatt, amikor apu is ivott. És mégsem ártott meg, nem lettem alkoholista, semmi bajom nem lett tőle. Ha még alkoholmentes is volt, amit adtál neki, akkor végképp nem értem, miért reagált így.
2014. aug. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem még szüleim is szoktak adni annyi évesen egy kis bort...nem leittam magam csak megkóstoltam, még egészséges is annyi
2014. aug. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Miért pontoztak le?

2014. aug. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki és miért pontozott le, szerintem jó választ adott eddig mindenki :)
2014. aug. 11. 13:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!