Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiborult a bili, mit tegyek?

Kiborult a bili, mit tegyek?

Figyelt kérdés

sogornö már sokszor tett olyan megjegyzést ami sértő volt számomra(családi ebédnél 29 hetws kismamaként , ő meg a férjemnek szegezi a kérdést: tidtad hogy az exed is terhes? tán tw csináltad fel?), kiakadt amiért a férjem/ sogornö fiatalabb testvére látogatóba jött hozzánk, mert ki az hogy hozzá nem megy(nem adok igaza senkinek, de tényleg sosincsenek otthon,mi is rengetegszer mentünk, ugymond időpontra) . ma nekem is rossz napom volt , neki is = igy volt egy két szó váltás, de semmi trágár szó vagy szídàs, teljesen kulturáltan pár mondat majd ő elviharzott, fehivta a férjemet hogy holnap visszahozza azokat a babacuccokat amiket odaadtam nekik és Tartson meg a férjem.ezek után anyóssal és apossal beszélgettünk erről az egészről, teljesen igazat adtak, persze nem örültek hogy igy "összevesztünk" de ez van. Én elmondtam aposéknak hogy hogyan is jutottunk idàig, amúgy simán el lehetne intézni egy két telefonnal a dolgot, de nem tudom jo ötlet e ugy bocsánatot kérni ha mem érzemagam annyira hibásnak. szerintetek? most mi lesz?

férjem kb leszarja, nekem is igazam van ezt megmondta de nem folyik bele.


2014. aug. 8. 21:27
 1/7 anonim válasza:
100%
Tedd te is azt mint a férjed! Ő csinálja a legjobban! Idiótákkal nem érdemes vitatkozni!
2014. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen , tudom hogy ez lenne a jo megoldàs, de eddig bírtam . hogyan tovább?
2014. aug. 8. 21:33
 3/7 anonim válasza:
100%
ne kérj bocsánatot.ne foglalkozz vele.nálam már a "tán te csináltad fel"után elszakadna a cérna.ignoráld a sógornőt.
2014. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele,sz@rd le,pont ahogy a férjed teszi:)
2014. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, nem is ő érdekel hanem az hogy a férjem most látom hogy őrlődik hogy mit tegyen. ezt már vissza nem lehet hozni, de nem tudom mit is kéne mondjak a férjemnek. nem beszél....
2014. aug. 8. 22:06
 6/7 A kérdező kommentje:
most látom mennyi hibát ejtettem. Bocsánat, csak nagyon ideges vagyok..
2014. aug. 8. 22:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Nőjjetek fel mindannyian és próbáljatok meg felnőttként viselkedni egymással. Mit várunk el a gyermekeinktől, ha mi felnőttek ilyen piszlicsári dolgokkal foglalkozunk, ha felnőtt családtagok nem képesek normálisan, békében egymás mellett élni?
2014. aug. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!