Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ennyire sunyi?

Hogy lehet valaki ennyire sunyi?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy megtetszettem az egyik utcában lakó 50 év körüli pasasnak, akinek felesége és gyerekei vannak ( a gyerekeit még ismerem is, korombeliek!). Ezzel nem is lenne gond, mert nem érdekel, viszont már jó ideje gusztustalanul és feltűnően bámul az utcán, pedig már tettem utalásokat arra, hogy visszautasítom. Volt, hogy vissza se köszöntem neki, hogy vegye már észre magát. De nem jut el az agyáig. Most meg eljutottunk odáig, hogy a felesége már nem is köszön nekem, pedig mindig köszönt eddig. Ma reggel pedig az történt, hogy futottam a buszhoz és pont akkor állt ki ez a pasas a kocsival. Előre ment, de jó lassan és a sarkon megállt. Szerintem meg akarta kérdezni, hogy elvihet e, de gyorsan elrohantam mellette, rá se bagóztam. Gyűlölöm, amikor valaki ennyire sunyi.


Tudom, hogy pitiáner dolognak hangzik ez az egész, de nagyon bosszant ez a helyzet. Legszívesebben beolvasnék ennek az "embernek" az egész családja előtt, hogy szégyellje magát. Ráadásul az bánt a legjobban, hogy szerintem a felesége azt hiszi, hogy el akarom csábítani, pedig fúj, de hogy kéne nekem egy ilyen, undorító. Mégis lehet hogy most meg vagyok bélyegezve:(



2014. aug. 8. 21:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"iszonyatosan aljas és sunyi ember"

És ezt honnan tudod, ha csak néz, és figyel téged?

Valami nem kerek a történetben, csak azt hagyod ki belőle, ami a lényeg...

2014. aug. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

mennyire suny undorito, ahogy en is, kepzeld buszmegbe altam meg, megkerdtem az ismeros lanyt h jon e velem, csak o tudott neki orulni, es nem lehurrogott!

legalabb tudtal volna vele beszelni! de te inkabb ide irod, mert ez segit ugye?!

2014. aug. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

11 És mégis mi lenne az a borzalmas dolog, amit elhallgatok?


12 Bocs, hogy nincs kedvem bratyizni egy 50 évessel, akinek családja van és a gyerekei velem egy idősek.

2014. aug. 9. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!