Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ennyire sunyi?

Hogy lehet valaki ennyire sunyi?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy megtetszettem az egyik utcában lakó 50 év körüli pasasnak, akinek felesége és gyerekei vannak ( a gyerekeit még ismerem is, korombeliek!). Ezzel nem is lenne gond, mert nem érdekel, viszont már jó ideje gusztustalanul és feltűnően bámul az utcán, pedig már tettem utalásokat arra, hogy visszautasítom. Volt, hogy vissza se köszöntem neki, hogy vegye már észre magát. De nem jut el az agyáig. Most meg eljutottunk odáig, hogy a felesége már nem is köszön nekem, pedig mindig köszönt eddig. Ma reggel pedig az történt, hogy futottam a buszhoz és pont akkor állt ki ez a pasas a kocsival. Előre ment, de jó lassan és a sarkon megállt. Szerintem meg akarta kérdezni, hogy elvihet e, de gyorsan elrohantam mellette, rá se bagóztam. Gyűlölöm, amikor valaki ennyire sunyi.


Tudom, hogy pitiáner dolognak hangzik ez az egész, de nagyon bosszant ez a helyzet. Legszívesebben beolvasnék ennek az "embernek" az egész családja előtt, hogy szégyellje magát. Ráadásul az bánt a legjobban, hogy szerintem a felesége azt hiszi, hogy el akarom csábítani, pedig fúj, de hogy kéne nekem egy ilyen, undorító. Mégis lehet hogy most meg vagyok bélyegezve:(



2014. aug. 8. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a feleséget, hogy miért nem köszön neked, ha idáig köszönt. A reakciójából megtudhatod, mi a helyzet.
2014. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy így belefolyjak-e...az az igazság, hogy ki szeretnék maradni a családi életükből. Amúgy szerintem tuti, hogy ez a helyzet.
2014. aug. 8. 21:30
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez nem a családi életbe avatkozás, csak rákérdezel a feleségnél, hogy eddig fogadta aköszönésed, köszönt ő is, most meg hirtelen nem. Valami biztosan történt, azt szeretnéd tudni, mi a baj?
2014. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Hát...szerintem ha már nem tudod tovább elviselni válassz egy olyan pillanatot amikor a családja is jelen van és jól olvass be neki!! Azért a családja jelenlétében mert akkor te is tisztázódsz a felesége szemében.
2014. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Velem is csinálta ezt egy pasas, csak ő folyamatosan konkrét ajánlatokat tett személyesen és interneten is. Aztán elegem lett odamentem a lakásukhoz, becsöngettem és közöltem a feleséggel, hogy állítsa le a férjét, mert feljelentem zaklatásért. Nagyon gyorsan leszállt rólam a férfi.

Egyébként ha a feleség téged lát hibásnak, ott más bajok is vannak. Te csak rázd le mindig a pasast mással ne törődj. Aki téged bélyegez meg, az magát minősíti.

2014. aug. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Szerintem jó a takitikád. Ezután se vedd észre, mintha levegő lenne. Egy idő után abbahagyja, vagy max megkérdezi mi bajod? Akkor legalább elküldheted a jófenébe! A feleség meg inkább a kedves férjével bunkózzon, nyilván mindig ilyen volt! Ha nem köszön, megtartja, ez csak őt minősíti!
2014. aug. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5 Az a baj, hogy ő ennyire nem konkrét, hanem iszonyatosan aljas és sunyi ember. Még bizonyítékom sincs rá.:( Igazából örülnék egy olyan helyzetnek, amikor be tudnám égetni, de félek, hogyha a feleséget kérdezném, akkor belerángatnának ebbe az egészbe, amihez konkrétan semmi közöm. Amúgy bélyegezzen meg azt, akit akar, nem érdekel a lelki világa, nekem csak az fáj, hogy olyan dolgot kennek rám, ami nem én vagyok.
2014. aug. 8. 21:38
 8/13 anonim ***** válasza:
5-ös nagyon jót írt!Menj át a feleséghez,és mondd neki hogy állítsa le a férjét.Az öreg lepattan rólad,az asszonyság meg újra fogadja majd a köszönésed:) Sok sikert!
2014. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
6 Én azért szívesen odapörkölnék ennek az "úriembernek", csak adjon rá alkalmat. De ahhoz túl sunyi, hogy szemtől szembe kiálljon és ez a legrosszabb, így én tűnhetek fel rossz színben. Amúgy szerintem itt valami kapuzárási gondok lehetnek. A feleség már nem elég vonzó a pasasnak és ezért fiatal lányokra hajt. Szerintem tuti bepróbálkozott másnál is.
2014. aug. 8. 21:41
 10/13 A kérdező kommentje:
8 Ezzel csak azt érném el, hogy hülyét csinálok magamból:D
2014. aug. 8. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!