Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van velem, ha semmi sem...

Miért van velem, ha semmi sem jó bennem?

Figyelt kérdés
Eddig elég jóban voltam magammal, és vonzónak éreztem magam, de fél éve összejöttem a párommal és azóta semmi önbizalmam. Együtt vagyunk, de tudom, hogy nem tetszem neki. Nem vagyok csúnya, de kicsit telt vagyok nagy mellekkel, ő a vékony, kis mellű lányokat szereti és sok hasonló dolog van. Szinte semmit sem szeret bennem, amit én szeretek magamban. Sokszor érzem, hogy másképpen kellene viselkednem, de félek, csak az ő kedvéért változnék meg. Szerinte ez nem számít, nem a külső a fontos. Nekem viszont hiányzik a megerősítés, hogy lássam rajta, hogy szép vagyok a számára. Mit tegyek? Hogyan értsem meg őt? (Nincs semmiféle oka, hogy velem legyen, amit nem mondana el)

2014. aug. 6. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Másként tenném fel a kérdést: mi a fenének vagy egy olyannal, akinek semmi sem jó benned?

Az ilyen embertől szabadulni kell, de minél hamarabb, mert lelkileg tönkretesz. Miért van veled? Vagy azért, mert ő maga egy kisebbségi komplexussal küzdő ember, aki attól érzi nagynak magát, ha mást gyötörhet és bizonygathata neki, hogy mennyire nem tökéletes, mert akkor már ez az illető is rosszul érzi majd magát, nemcsak neki lesz rossz. A másik tippem az lenne, hogy amíg nincs ló, szamár is megteszi, téged könnyen meghódított, most használ, amíg nem tud egy olyat meghódítani, aki be is jön neki.

2014. aug. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Nem kelll aggódnod ha tényleg szeret és elfogad amilyen vagy .Sose a külső számít ,lehet valaki szép ,vékony,angyal arcú szépség ha egyszerűen borzasztó a modora nem tud viselkedni undok stb... Nem mindig a külső számít .Egy kapcsolatban az eggyet értés, hűség , és a szeretet a fontos ha ez nincs akkor nem ér semmit sem a tökéletes külső .Amugy is egy nőben az a legvonzób ha van önbizalma és kisugárzása ettől minden férfit meg lehet bolondítani hisz ez a tulajdonság számukra nagyon vonzó .Ha a párod számára nem lennél neki szép és megfelelő akkor nem is te lennél a párja ! :)

2014. aug. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!