Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek mit szólnátok ha a...

Feleségek mit szólnátok ha a férjetek titokban felvenné ahogy szexeltek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 13:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
95%

Hát nem nagyon díjaznám. De ha csak annyi lenne, hogy felveszi, párszor megnézi, majd hamar TÖRLI, akkor nem harapnám le a fejét. Mondjuk jobb lenne, ha szólna a felvétel előtt és nem titokban csinálná!


De ha nem törli soha, és többször felveszi, és elteszi, az bizony nem kicsit zavarna, és "kissé" kiborulnék!

Akkor meg végképp, ha más is látja, ha meg a netre tölti, mert elmeháborodottá válik hirtelen, na akkor az már közel a válóokhoz...

2014. aug. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
22%
>>>Én<<< feljelenteném. Vagy csak megfenyegetném ezzel ...
2014. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
48%
Feljelenteni, kidobni a saját FÉRJETEK mert videózott??? Úristen, nem csoda hogy egyre több a meleg.......
2014. aug. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
75%

Széttörném a kameráját és a filmet törölném.

Nem feltétlenül azzal van a baj, hogy ő felvenné......hanem azzal, hogy titokban.....ezt semmiféleképpen nem lehet és nem is szabad tolerálni.

2014. aug. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
67%

Titokban én is felvenném őt! Mondjuk ahogy fürdik. Vagy ahogy wc-zik, vagy ki tudja mit csinál odabent! :)))

Gondolom ezután megtanulná, hogy nem szabad! :D

2014. aug. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
81%

Nincs bajom azzal, ha videó készül egy együttlétünkről, nem egyszer volt már rá példa. Nem vagyok konzervatív, nem zárkózok el az ötlettől. De még így, hogy ilyen nyitott vagyok ezen a téren, így is felmenne benne a pumpa, ha titokban tenné ezt. Szerintem ez így nem normális, kiváltképp, ha egyébként tudja, hogy erre nem vagy vevő.

Ahogy az egyik válaszoló írta, vedd fel te is titokban. Lehetőleg nagyvécézés közben, hadd gyönyörködjön magában.

2014. aug. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
10%

Ennyi fap!nát egy helyen :D :D


Meghogy feljelentik a sajat ferjuket a sajat szexvideojuk miatt :D

2014. aug. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
80%
Csalódnék
2014. aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
39%
Nem örülnék neki. Alapból a filmezésnek sem (10 év múlva 100%, hogy a gyerek kezében köt ki a videó), annak meg végképp, hogy titokban csinálta. Biztos hatalmas vita lenne belőle, de azt nem mondom, hogy kitenném a szűrét, annál azért jobban szeretem:)
2014. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
31%
Ismerősről az expasija szakítás után a meztelen képeit feltette az akkori iwiwre... Annyira kínos volt.
2014. aug. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!