Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek mit szólnátok ha a...

Feleségek mit szólnátok ha a férjetek titokban felvenné ahogy szexeltek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 13:09
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Mármint kamerával venné fel
2014. aug. 5. 13:10
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

kérdés, hogy miért?

- fel akarja tenni a netre

- meg akart "lepni", mert tudja, hogy tetszene

- saját perverzió, amit nem tudok tolerálni

2014. aug. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Saját perverzió
2014. aug. 5. 13:15
 4/22 anonim ***** válasza:
39%
Valószínűleg kiraknám itthonról. Az exét felvette, és akkor közöltem is vele, hogy ha engem is felvesz, akkor vége. (Én konzervatív vagyok.)
2014. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

és te nem tudod tolerálni?

mert ha nem, akkor erről komolyan kell beszélni

volt róla szó hogy akarja, de te kijelentetted hogy nem? vagy utólag "lepett meg" vele?

2014. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
11%
Ha nincs az embereknek problémája kreálnak maguknak. Hát soha nem lesz vége???
2014. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Tudtad, hogy ez bűncselekmény? Én mondanám neki viccesen, hogy feljelentettem, és csináljon, amit szeretne. persze nem jelenteném fel, csak töröltetném vele a felvételt, de nagyon megszívatnám utána.
2014. aug. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
Megnézném, kíváncsi lennék milyen vagyok közben, most valami tök szexinek érzem magam, közben lehet tök idétlen vagyok.Egyébként ez miért perverzió? Amúgy pedig, ha nem tudná velem ezt megbeszélni régen rossz.
2014. aug. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%
kihívnám a mentőket hozzá...
2014. aug. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
98%
Az nem tetszene, ha a tudtom nélkül tenné. Attól mi másabbak vagyunk, meg lehet velem beszélni ilyet is, volt is rá példa, csak akkor én azt mondtam, nem zavar, ha megvan a videó, csak én nem nézem meg, mert magamat nem szeretem nézni. Ha megtudnám, hogy titokban készített felvételt, akkor rákérdeznék, hogy miért nem beszélte meg velem.
2014. aug. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!