Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mit tennetek?

Ilyen esetben mit tennetek?

Figyelt kérdés
20 eves vagyok,az anyammal elek,aki szerintem sulyosan beteg mentalisan. Hiaba is mondom barkinek,mert elottuk egy csapasra megvaltozik,igy elkepzelni sem tudjak,hogy ez az egesz valojaban hogy van. A szuleim mar regen elvaltak,anyam azota valtogatta a "jobbnal jobb" ferfiakat,vegigneztem mindent,ahogy hagyta hogy megverjek,es engem is bantsanak,ahogy ejjel egyutt volt ezekkel az emberekkel,nem erdekelte sosem hogy en hogy erzem magam,mindig probalt az apam ellen forditani,engem megalazni,verni,fenyegetni,kihasznalni,cselednek nezni,de olyan szinten hogy a szeket en tolom be utana,a veres betetet en szedtem ki a koszos bugyijabol amikor takaritottam,mert o soha nem takarit,minden nap ordit,rettenetesen rondan beszel,minden masodik szava az,hogy k.....,allandoan kitalal dolgokat,amik nem is igazak,pl hogy lopnak a kertunkbol,de ez nem igaz,es egesz nap ezt mondogatja hogy a nem letezo tolvajt meg fogja olni,velem iszonyatosan b..unko,ugy banik velem mint a kutyaval..uralkodni akar felettem,lenez,megszegyenit
2014. aug. 3. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen esetben mit tennék?


Mondjuk elköltöznék. Oké, hogy ő az anyád, de neked sem kell mindent elviselned. Én már régen összepakoltam volna a cuccom és csá, boldoguljon, ahogy tud, de az én életemet ne tegye tönkre.

2014. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerontem is a koltozes a megoldas. Az ilyen NEM anya. 20 eves vagy, mar elmehetsz ha akarsz. Kezdj el erre keszulni es menj el minel elobb. Nem kell es nem is szabad ezt turnod
2014. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20 évesen? Tipli! Mit keresel még ott????
2014. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Költözz apádhoz ha még iskolába jársz és fejezd be, utána tudsz majd magadról gondoskodni.
2014. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miert nem mentem el? mert nem mehetek az apamhoz meg senkihez sem,van munkam,de nem tudok belole kifizetni meg egy alberletet is,70ezerbol nem lehet enni,szamlat fizetni,meg alberletet,ezt ti is tudjatok,es nincs masik meg jobb munka,meg plusz munka se... es probaltam segiteni rajta,de nem lehet,higyjetek el,felre tenni sem tudok!!!! a pszichologushoz tudnek elmenni maximum,hogy ne legyek en is beteg.. olyanok segitseget varom akik ugyanilyen helyzetben voltak vagy vannak.. es szomorunak talalom,hogy a vilagon nincs olyan szerv vagy ember akihez tudnek fordulni,vagy barki mas,aki igy el.. mert ez egy borzalom,es nem tehetek semmit
2014. aug. 3. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!