Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kiszúrnék a lányommal,...

Nagyon kiszúrnék a lányommal, ha ezt a nevet kapná?

Figyelt kérdés

Elma.

Nekem nagyon tetszik, szerintem szép a hangzása, különleges is, és illik a vezetéknévhez.

Csak kicsit bizonytalan vagyok, nem szeretném, hs cikiznék miatta.

Ti mit gondoltok, mennyire vállalható?



2014. júl. 31. 13:23
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
82%
Mintha az Elmű és az Alma keresztezése lenne. Te tényleg vonzódsz a hülye nevekhez :D Akkor ez inkább 2. legyen, ne 1.
2014. júl. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
53%

Komolyan ki akarsz szúrni a lányoddal, az nyilvánvaló. Elma Emese?! Talán még a vezeték név is tele van e betűkkel?

Keress valami jól hangzó nevet, üsd fel az utónevek nagykönyvét, van benne bőven jó hangzású különleges név is. Az Elma nem ilyen.

2014. júl. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
15%
Gondolj arra, ha ovis lesz ráfogják, hogy beszédhibás. Ha nagyobb lesz és bemutatkozik mindenki vissza fog kérdezni. Az Erzsi és Kati az egy régi magyar név, ezt honnan vetted???
2014. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
52%

Nekem nem tetszik. A furcsa, különleges neveket nem vetem el alapból, de ezen a fórumon már napok óta csak olyasmiket olvasok, amiket én biztos nem adnék a gyerekemnek.


Más kérdés, hogy úgyis a ti döntésetek, nem nekem kell, hogy tetsszen, de mivel véleményt kérdeztél: szerintem eléggé kiszúrás lenne, igen.

2014. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Igazából ismerek egy hölgyet, akit így hívnak. Nincs rá jobb szó, ő nem nő, nem asszony, hanem hölgy, pedig már elmúlt 50 éves.

Olyan kedves, bájos, mindig mosolyog, és olyan kis finom, tudjátok, akinek a jelenlétében egyetlen csúnya szót sem tudnék kiejteni a számon. :)

Lehet, hogy csak miatta tetszik ez a név, mindenesetre nekem nagyon bejön.

2014. júl. 31. 13:56
 16/37 anonim válasza:
83%
Ahogy végigolvastam a kommenteket... Pedig tetszenek a hasonló nevek, de tényleg könnyen lehet vele csúfolódni. :/ Egy másik névvel mondjuk... Csak az Emese nem a legjobb hozzá szerintem se... Szerintem próbáld meg a férjedet lerángatni a földre és kérdezz tőle is párat, hátha. ^^"
2014. júl. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
68%

én nem adnék ilyen nevet neki! Legyen Emma, Elizabeth, Emese...

ha tetszenek az e betűs nevek! :)

Gondolj arra hogy ennek a kislánynak, majd állásinterjúra is kell menni! :D

2014. júl. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
82%

Elma?


van ilyen nev?

2014. júl. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
84%

Sose hallottam még,de tetszik.Szerintem semmi polgárpukkasztó nincs benne,egy szokatlan de tök egyszerű név.


Viszont ne Emesével,hanem valami hozzá illőbbel.Modjuk Kovács Elma Anna, vagy Kovács Elma Tímea

2014. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim válasza:
87%
Bulla Elma színésznő is ezt a nevet viselte
2014. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!