Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így a lányommal?

Miért viselkedik így a lányommal?

Figyelt kérdés
A lányom egy osztályba jár az osztályfőnök lányával. Az ofő lánya abszolút nem foglalkozik a lányommal. Itthon a párommal mindig azon vitatkozunk,hogy miért. Annak idején nekem is volt egy ilyen osztálytársam,és az azét közösíttet ki gyerekeket mert,hogy ő neki mindent lehet mert az anyja az ofő. Szerintem ez a kislány is azért csinálja, persze a páromnak erről nem ez a véleménye.
2013. jún. 11. 18:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
miért kéne hogy foglalkozzon a lányoddal? lehet nem barátok, nem kötelező mindenkit szeretni.
2013. jún. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%
Velem az osztályban azért nem foglalkoztak mert nem voltam egy beképzelt ribanc :)
2013. jún. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
miért kéne hogy foglalkozzon a lányoddal?
2013. jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges találgatni meg összeesküvés elméletek gyártani! A kislány tudja, hogy mi ennek az oka! Egyébként meg ugyanolyan gyerek ő is, mint a többi! Ti kezelitek őt úgy, hogy különb, akivel jóban kellene lenni...Miért is? Furcsa a kérdés is, meg ez a sértettség is, meg a feltételezgetés is...
2013. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
én sem értem, hogy ha vki az ofő lánya, akkor neki kötelező mindenkinek a barátnője lenni? Ez nem így van..lehet nincs meg köztük a szimpátia, és annyi..
2013. jún. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Elsovel ertek egyet
2013. jún. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek nem azért van ez mert,hogy beképzelt?
2013. jún. 11. 18:21
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam az osztályfőnök lánya, mégsem foglalkoztam az osztálytársaim 97%-ával, mert nem érdekeltek. A baráti köröm főleg az iskolán kívül alakult ki, 1-2 ember volt, akivel beszélgettem szünetekben, órán pedig nem azon járt az eszem, hogy kivel kéne sutyorogni. Beképzelt se voltam, egyszerűen nem akartam résztvenni a "nem vagyok a barátod, mostmár ő a legjobb barátnőm, te szemét r*banc" napi párbeszédekben, inkább kívülről röhögtem rajtuk.
2013. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom meg az igazgató gyerekével is együtt járt egy darabig, mégsem foglalkoztak vele annyit. Hát könyörgöm, nem kel mindig mindenkivel jóban lenni. Ne kreálj összeesküvés-elméleteket, csak magadnak okozol gondot!
2013. jún. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden osztályban vannak klikkek, baráti körök. Miért baj, ha a lányod nem tartozik az ofő lányának a baráti körébe? Ha meg van a saját baráti köre, akkor felesleges ilyeneken agyalni. Gondolom neked is vannak olyan ismerőseid, akik nem a barátaid és nem szimpatikusak, ez már gyerekkorban is így működik.
2013. jún. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!