Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így a lányommal?

Miért viselkedik így a lányommal?

Figyelt kérdés
A lányom egy osztályba jár az osztályfőnök lányával. Az ofő lánya abszolút nem foglalkozik a lányommal. Itthon a párommal mindig azon vitatkozunk,hogy miért. Annak idején nekem is volt egy ilyen osztálytársam,és az azét közösíttet ki gyerekeket mert,hogy ő neki mindent lehet mert az anyja az ofő. Szerintem ez a kislány is azért csinálja, persze a páromnak erről nem ez a véleménye.
2013. jún. 11. 18:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ez miért akkora probléma. Neked sem szimpatikus mindenki, te sem vagy jóban mindenkivel. Neked is van egy életstílusod, egy felfogásod, ami lehet másokkal nem egyezik és kész.

Én pl. mindig a menő p*csa és a lenézettek közötti összetartó kapocs voltam, igazán sehova nem tartoztam. Mindenkivel viszonylag jól kijöttem, de olyan elmélyülten senkivel... Nincs is igazi barátom a mai napig sem! :)

Az, hogy az osztályból egy valaki nem foglalkozik a lányoddal, az nem jelenti azt, hogy rögtön egy elkényeztetett kis liba.

2013. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Különben meg ha nagyon érdekel a téma, akkor a pedagógia ezzel is foglalkozik, utána lehet keresgélni. Az osztályon belül mindig kialakulnak csoportok, vannak akik viszont a perifériára kerülnek, és stb...Általában attól függően szerveződnek, hogy milyen értékeket képviselnek, kinek mi tetszik...Ez nem attól függ általában, hogy ki kinek a lánya!
2013. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy olyan gyerekkori barátom, aki két tanárnak a fia volt és nagyon beképzelt, nagyképű volt. Folyamatosan hazudott, lekezelő volt és jó pár évvel később, amikor felnőttünk, bebizonyosodott, hogy egy hazug ember.
2013. jún. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy beképzelt a lányod. Nem bírják egymást ennyi. Én se voltam mindenkinek a barátnője és nem azért mert a postát Gyuszi lánya voltam. Ne kombináld túl.
2013. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!