Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja van anyámnak? Miért...

Mi baja van anyámnak? Miért viselkedik furcsán?

Figyelt kérdés
Napok óta azt veszem észre, hogy éjszaka a szobámban járt. Onnan tudom, hogy mindig bezárom az ajtót reggel meg nyitva van. Az előbb arra keltem fel, hogy az ajtóban áll és figyel. Szívroham közben megkérdeztem, hogy mit csinál és azt mondta, hogy azt nézte, hogy a macska a szobámba van-e. Tudja hogy zárva volt az ajtóm. Nappal becézget amit kiskoromba csinált. Nem szokott ilyeneket csinálni mi van vele? Nézi ahogy alszom? Miért? 21/F

2013. máj. 14. 01:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Jesszus, ez most ijesztő volt így éjjel.

Fogalmam sincs mi lehet a baja, én tovább figyelném, csinál-e még más családtaggal, baráttal is furcsa dolgokat, változik-e a napi rutinja, szóval minden normálistól eltérő, új dolgot.

Amúgy, ha te most 21 vagy, nála most van változó kor, lehet hogy csak nagyon-nagyon megborult valami hormon, ki tudja. Vagy kezdi feldolgozni, hogy egy életszakasznak most van vége, többet ha akarna se babázhatna, meg ilyenek.

2013. máj. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nekem mondod? Sose ébredtem még fel ilyen gyorsan, azóta nem is tudok aludni.


A macskájával csinálja még azt amit velem, mármint őt szokta ölelgetni meg ilyenek. Másnál nem vettem még észre de majd figyelni fogom.

2013. máj. 14. 02:19
 3/11 anonim válasza:
23%
Csak megbolondúl. Azon kevés egyének egyike lehetsz, aki átéli hogy milyen ha egy családtagja fokozatosan elveszti a tudatát.
2013. máj. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Elképesztő, hogy olyan világot élünk, amelyben hogyha valaki kedves a családtagjaival, vagy láthatóan törődik velük/kimutatja a szeretetét, az már elég ahhoz hogy bolondnak nézzék.
2013. máj. 14. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Presy ***** válasza:
88%
Ha továbbra is ilyen kinos a szitu akkor ülj le vele és beszéld meg hogy mi a probléma az a legegyenesebb! Lehet tényleg csak amolyan " szeretet hiánya van" egyedül él?
2013. máj. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem, ha bezárod az ajtód, akkor hogyan tud bemenni?
2013. máj. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

4-esnek:


Nem az a baj, hogy kimutatja a szeretetét, hanem hogy megváltozott! Szvsz jó lenne elbeszélgetni vele, valahogy egy pszichológussal összehozni, mivel biztos van valami problémája, ezért változott meg ennyire. Ha csak az éjszakai dolog lenne, azt mondanám, alvajáró.

2013. máj. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem az nem a szeretet kimutatásának a módja, hogy halálra rémítem az éjszaka közepén a másik embert...
2013. máj. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem egyedül él. Apámmal, a bátyámmal és a csajával meg velem amikor itthon vagyok. Szerintem nem bolondul meg, ezeket leszámítva normálisan viselkedik.

Nem kulcsra zárom, nincs is kulcsom.

2013. máj. 14. 09:48
 10/11 anonim ***** válasza:
96%

Lehet, hogy a szeretet megnyilvánulásai ezek,valamiért így mutatja ki, és ez kicsit nyugtalanító.Talán valami baja van csak nem meri bevallani?(pl beteg?).


De az is lehet, hogy figyel, gyanakszik rád valamiért.


Hogy melyik az igazság a kettő közül, azt te tudnád jobban megállapítani.

Ha zavar a dolog, akkor fordítsd rá a kulcsot és nem tud bemenni, de azért nappal legyél kedves hozzá.Ki tudja, mi baja..

2013. máj. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!