Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírok a lányommal. Mit...

Nem bírok a lányommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves elmúlt a lányom még tanul.11 hónapja van egy barátja azóta Ő mondja meg Neki hogy mit és hogyan csináljon.Nekem is próbál dirigálni de persze nem hagyom viszont a lányomat teljes befolyása alá vonta.A lányomnak hiába mondok bármit durván reagál vissza és nem hallgat rám.Szinte csak fürdeni és aludni jár haza.Most az újabb fejlemény hogy jegy gyűrűt kap aminek több mint a felét a leányzó fizetné ki.Egyedül élek velük egyedül keresek a fiam segít be a kiadásokba aki szintén velünk lakik.Ha van valakinek valami jó ötlete mit tehetnék azt meg köszönném

#lányommal
2013. ápr. 11. 17:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazából hiába mondasz neki bármit,hiszen szerelmes,fiatal,naiv.Úgyis azt fogja tenni,amit ő elhatároz,és amíg a párjával kapcsolatban próbálod felnyitni a szemét,addig te leszel a szemében az ellenség.Pont azért,mert úgy érzi,választás elé állítod,közted és a szerelme között kell döntenie.Nem látja meg,hogy jót akarsz,erre majd csak azután jön rá,hogy koppant egy nagyot.
2013. ápr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mire koppan addigra én teljesen kikészülök idegileg :(
2013. ápr. 11. 17:42
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Akkor se szólj, mert annál nagyobb lesz a láng.
2013. ápr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 piriiiiii ***** válasza:
100%
Mondd azt neki sokat, hogy szereted.
2013. ápr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az hogy mondom szeretem az egy dolog azt 18 éve mondom
2013. ápr. 11. 18:09
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

Magyar szokások szerint nincs más jegygyűrű, mint a karikagyűrű. Ha köves gyűrűt vesznek, az nem jegygyűrű. Ha akar neki venni a fiú, akkor fizesse ő a gyűrű árát. Te semmiképpen ne költs ilyenre.

Ha alig van otthon a lányod, akkor ne törődj vele, ha megsértődik. Neked csak az lehet a kötelességed, hogy a tanulmányait segítsd.

2013. ápr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Szia


Én elzárnék minden pénzt a házban és nem adnék neki. Hogyha ennyire akar költekezni dolgozzon meg érte. Hogyha a srácnak meg maga kell fizessen a lánynak dolgokat előbb utóbb megunja és otthagyja. Ez fog fájni nagyon ,de nem annyira mint a válás vagy az olyan élet ahol nem boldog..

2013. ápr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az hogy mondom szeretem az egy dolog azt 18 éve mondom
2013. ápr. 11. 18:16
 9/16 A kérdező kommentje:

Szóval hogy mindenki értse van a lányom meg a barátja

csak az a jó a lányomnak amit a barátja mond én valahol sehol sem vagyok rám nem hallgat a mai verzió szerint vesz a barátnak nevezet neki vagyis a lányomnak egy gyűrűt ami 25000 ebből a lányom 15000 a barát a fent maradó és ez nekik természetes hónapok óta rám nem hallgat

2013. ápr. 11. 18:27
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem dolgozik,de a pénzt elköltené a gyűrűre? Heh...agy könnyű.

Megmondanám neki,majd ha lesz saját fizetése,akkor arra költi,amire akarja.Pár ezer az még csak elmenne,de tízezreket szór el abból a pénzből,amit nem is keresett és amúgy is kevés?

Hát,ezt nem engedném neki.

2013. ápr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!