Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jár még gyerektartás, ha...

Jár még gyerektartás, ha hallgató lett a gyerek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 09:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
HA nem tartottad vele a kapcsolatot egyaltalan eddig, akkor bizony erdemtelenseg alapjan siman lehet hogy nem itelnek rokontartast. Kiveve ha bizonyitani tudod hogy marpedig te probalkoztal, es az o hibajabol nincs kapcsolat.
2014. júl. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 zabmester ***** válasza:
100%
Az igaz, hogy a családi pótlék és az adókedvezmény már nem jár, ha felsőoktatásban tanulsz, viszont nappalin (ha államira vettek fel) kaphatsz szociális ösztöndíjat, második félévtől mellé jöhet a tanulmányi ösztöndíj is, ha jók az eredményeid, és ha minden kötél szakad, még mindig kérhetsz diákhitelt is, nem muszáj a legmagasabb összeget felvenned.
2014. júl. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2014. júl. 29. 14:14
 24/25 anonim ***** válasza:

Menjetek be a helyi önkormányzatra és érdeklődjetek a Bursa Hungarica ösztöndíj után. Ezt a települések adják szociális alapon. Mindegy, hogy melyik városba jársz egyetemre, ott kell megpályázni, ahol a lakhelyed van.

[link]

Próbáljátok meg. Én is kaptam, pedig nem elvált szülő gyereke vagyok (Anyum dolgozik, apum nyugdíjas, és van egy húgom).


A többi egyetemi ösztöndíjról a felvételi tájékoztatóban tudsz majd olvasni.

2014. júl. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de már pályáztam rá. 3000 Ft-ot ítéltek.
2014. júl. 29. 16:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!