Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A Párom Kikészít.

Mit tegyek? A Párom Kikészít.

Figyelt kérdés

Szerintetek normális az hogy a párom miután szültem azóta úgy bánik velem mintha nem is volnèk nő?

Terhessèg alatt meghíztam ezèrt több mint egy ève nincs szex köztünk.

Aztmondja így már nem kíván,de szeret.

Nos szerintem ha szeretsz valakit akkor kívánod is vagy nem?

Állandóan megjegyzèsz tesz hogy hogy nèzel ki stb.

Belőlem kiölt már minden èrzèst a hozzáállásával.

Azt hozzá teszem nem vagyok igènytelen vagy ilyesmi.

Jól öltözöm annak ellenère hogy molett vagyok ès adok magamra de ez neki nem elèg ő azt akarja hogy olyan legyek mint 15 èves koromban voltam

De könyörgöm azóta jó pár èv eltelt már.

Ès szültem is

Persze próbálok diètázni is ès nem is eszem sokat de mindig feladom :(

Szerintem hormonális problèmáim is vannak mert tènyleg keveset eszem ès nem fogyok.

Szerintetek mit tegyek?



2014. júl. 26. 11:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
10%

Persze, hogy van aki a molett nőket szereti. De te nem voltál az előtte, nem? :) Ergo a férjednek az akkori alakod tetszett, tehát teljesen jogosan piszkál vele.

Én is kihordtam egy gyereket, én sose voltam vékony, én izmos és kisportolt voltam és vagyok is, mert terhesség alatt is vigyáztam magamra és tornáztam, nem is volt ratjam plussz kiló. Mindig is magamnak akartam tetszeni, ezért nézek is most is jól, pont ezért a férjem nyalja az én fenekem, mivel még mindig piszkosul kíván.


Lehet, hogy nyers voltam, de te kérdezted, hogy mit tegyél. Mire számítottál? Mindenki elkezdi szidni a férjed?

Ne haragudj, de nem tegnap szültél, rég leadhattad volna. És ennyire önzőnek lenni egy házasságban, hogy nem érdekel már, hogy a férjednek tetszesz-e vagy sem, ez nagyon durva.


Neked is csak spermadonornak kellett szerencsétlen, mi? Utána meg le van szrva magasról.

2014. júl. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Nagyot tèvedsz

Szerettem nagyon

De kiölte belőlem mikor nap mint nap már a szülès másnapján elkezdett piszkálni hogy fogyjál le.Folyamatos bántás meg minden

Már azèrt sem.

Nem èrtitek a kèrdèst ès nem tudjátok igazán mi a helyzet.

Úgy itèlkeztek hogy közben aztsem tudjátok mi a helyzet.

Igen vèkonyan ismert meg de az egèsz családom molett.Szóval hajlamos is vagyok rá ès mèg attól is hízom hogy ha ránèzek a kajára sajnos.

Pajzsmirigy betegsègem is volt terhessèg előtt.

Szóval lehet ítèlkezni mikor semnit sem tudtok.

Èn befejeztem

Irjatok amit akartok.

2014. júl. 27. 11:55
 23/27 anonim ***** válasza:
Akkor meg válj el. Ennyi.
2014. júl. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Kerdezo! A stilusod kezd bicskanyitogato lenni..

Vszinuleg azert akarna a ferjed, hogy fogyj le, mert amikor beled szeretett, akkor vekonyabb voltal, ugy tetszettel neki. Neked jogodban all nem lefogyni, neki meg mas utan nezni.. Nincs is ertelme az egesznek, te se beszelsz rola szebben, milyen emberert nem fogysz te le? Akit szeretsz es gyereket szultel? Nem tisztelitek egymast, te nem teszel 1lepest sem, szep es jo, hogy te szereted magad ugy, ahogy vagy...

2014. júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"Pajzsmirigy betegsègem is volt terhessèg előtt. "


Édesanyámnak is van, 174 centi és 55 kg...52 évesen.

2014. júl. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Egyrészt a túlsúllyal a legnagyobb gond h. Rohadt egeszsegtelen, nembazert kellene lefogynod hogy tetszel a ferjednek hanem hogy egeszseges legyel. Hízni két dolog miatt lehet egyreszt az egeszsegtelen etkezes masreszt egeszsegugyi problema. Ahhoz hogy jol nezz ki nem kell sem dietazni sem koplalni, egeszsegesen kell enni a csaladnak plusz mozogni, ennyi, persze konnyebb magunkba tomni a csokit meg ulni a teve elott mozgas helyett...
2014. júl. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
16%

Ezen az oldalon nagyon nehéz "segítséget" kapni. Az emberek többsége felszínes, tele sérelmekkel, és betegek. A dolgokat átlátni sok információ, türelem, és sok kudarc kell. Általában a nagy bajainkkal egyedül vagyunk a bajban. Sokszor nem tud más segíteni a bajban, sokan hasonló cipőben járna.

Sok mindent kéne valakivel átbeszélj, hogy hozzávetőlegesen átlássa az életeteket, tanácsot tudna adni, de döntened neked kell.

Szerintem a világ kisembereinek a problémája leginkább a pénztelességben rejlik. Folyamatos függőségben élünk a környezetünktől.

Szerintem kövérnek, molettnek lenni nem túl előnyős lenni.(bár lehet találni)

Sokunk genetikája sajnos hajlamos a hízásra, és ezen embereknek még egyel több dolog van amivel harcolniuk kell.

Hogy el lehet fogadni a testességet? Nekem nem megy.

Ha te elfogadod magad, hát akkor eldőlt a kérdés.

Ha mégis lefolynál azt magad és a gyermeked miatt tedd, ne a férjed miatt.

Nekem nincs jó tapasztalatom a férfiakkal, én mondom azt minden férfi egy patkány, és a nők is nagyon kígyók.

Egy biztos, ha lefogysz mindent másképp és mégis ugyan olyannak fogsz látni és mégis könnyebben fogod átlátni a helyzetedet.

2014. júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!