Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkedvelnek valaha a párom...

Megkedvelnek valaha a párom szülei?

Figyelt kérdés

A párom előttem már jó pár lánnyal járt, de a szülei csak a legutóbbi exét kedvelték, aki ott élt náluk. Még kislányként (16-17) került oda, és a párom apukája nagyon megszerette (közrejátszhat az is, hogy neki nincs lánya).

3 évet éltek együtt, aztán szakítottak. A lány most a párom legjobb barátjával jött össze, most lesz az esküvőjük. Erre mondta a párom apukája, hogy kicsit csalódott a lányban, nem ilyennek ismerte meg. De még továbbra is róla kérdezgeti a páromat, ha beszélnek, nem rólam.


Megkedvelnek valaha?


2014. júl. 23. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Jo nagy bunkosag ez a parod szuleitol. En elmondanam a paromnak hogy ez engem zavar es gondoljon bele hogy forditott helyzetben hogy esne neki ha a szuleid az exet beszelnek allandoan hatha tud hatni rajuk.
2014. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem igen :) Ő a múlt, Te vagy a jövő...ha telik az idő Te leszel ott velük, az ünnepeken, családi összejöveteleken. Nem az exen fog múlni az, hogy megismerjenek és elfogadjanak.



Amikor megismertem a páromat, anyósom mindig az exről kérdezte, Andi hogy van, mit csinál stb. Húsvétkor küldte a páromat, hogy locsolja meg Andit is....



Aztán eltelt 6, mindjárt 7 év, Andinak nyoma sincs. Nagyon szeretnek engem.


Türelem és idő kérdése az egész

2014. júl. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

MIvel gyerekkent kerult oda, gyerekkent gondolnak ra valoszinuleg, nem pedig a parod exekent. Attol, hogy az o kapcsolatuk vegetert, a szuloknek nem kell utalni az exet es nem kell szeretni az ujat.


Lehet, hogy megkedvelnek, igen.

2014. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%
Ne haragudj de ez elég bunkó dolog tőlük. Én biztos szóvá tenném ha a párom apja ezt csinálná. De ez még nem igazán jelenti azt hogy nem kedvelnek. Talán ha több ideje lesztek már együtt a pároddal és a szüleivel közelebb kerültök egymáshoz biztos más lesz a helyzet. Addig próbálj a kedvükben járni pl engem nagyon szeretnek mert ha ott vagyok mindig segítek mindenben (1 hetet szoktam általában náluk lenni egy hetet meg otthon) sokat beszélgetek velük meg ilyenek...
2014. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!