Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom erőlteti a dolgot, mit...

Párom erőlteti a dolgot, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Először is, van 2 lányunk. Egész nap a nyomukban vagyok, párom dolgozik du. 4-ig, e ő alig foglalkozik főleg a picivel. (ezelőtt nem volt ilyen)

Amennyire tudok egymagam háztartást vezetni, megteszem, Minden nap főtt étel, tiszta ruha, igyekszem a takarítással is rendben tartani mindent. Néha kérem hogy a picire figyeljen (3hós) amíg kiteregetek, elmosogatok. Nem nagy kedvvel, de megteszi pedig szereti a kicsiket.

Egész napom elmegy, úgy hogy néha összeteszem a két kezem ha egy picit lepihenek a gép elé, és pihenek (aludni nem tudok nappal mert a pici lány sűrűn ébred fel)

Párom hétvégén, mint ma is, közel 11-kor ébredt fel. Szokás szerint kávé cigi, gépezés. én meg főztem és a gyerekekkel kapkodtam.

Most alszanak, gondoltam pár képet felteszek erre párom jön, hogy vele mikor foglalkozok? És hogy már mióta nem voltam vele úgy...

Okát nem tudom, de nem kívánom az együttlétet. Nem miatta, hanem egyszerűen nem megy! És ezt hiába mondom neki, az a válasza, hogy nézzem meg mások életét,milyen jól megvannak. Nagyon rossz hogy így erőlteti a dolgot.

A másik pedig az, hogy a hétvége az mikor el tudunk menni a családomhoz, de neki ez sem tetszik,mert hogy egyre több időt töltök ott. Tegnap kb. 2 órát voltunk édesanyámnál este 6kor. És mondtam neki, hogy szeretnék ma is elmenni mert alig tudok vele beszélni. De ő persze minden nap találkozik az anyjával.


2014. júl. 20. 14:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
19%

A gyerekekre hivatkozva ne hanyagold el a parodat.

Nem az faj neki lathatolag hogy keves ido jut, hanem az, hogy ha egy kis ido is akad, akkor azt azonnal masra forditod (gepezes, rokonsag), o nemcsak hogy a gyerekek utan jon (ami meg normalis lenne) de a lista vegen kullog valahol, vagy fel se fer a listara.

Ez pedig igy nem jo, ha egy kapcsolatban nincs intimitas, akkor az a kapcsolat halalra van itelve.


Munka mellett annyit nem tud foglalkozni a kicsikkel mint te, ez lehetetlen, de hetvegen mondd meg neki hogy ha azt akarja hogy tobb idotok legyen egymasra, akkor ne hagyja rad oket teljesen.


Az a baj, hogy a leiras alapjan a parodat a gyerekeken felul meg egy nyugnek erzed akivel torodnod kell... ez pedig nem arulkodik tul eros erzelmekrol, nem csoda ha rosszul esik neki.

2014. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
15%
Elvette az eszedet a két gyerek. Próbáld ki, hogy ne csak körülöttük forogjon a világ, hanem Párodat helyezd (újra) az első helyre.
2014. júl. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem vette el az eszem a két gyerek, de nyilván minden normális embernél első a gyerek! És nem fogom őket elhanyagolni! Hisz ők soha egy rossz szót nem szóltak
2014. júl. 20. 14:47
 4/28 anonim ***** válasza:
92%

Ez elég komplex dolog. Két ilyen kicsi gyerekkel nem csoda, ha kimerült van.

Arra mindenképpen kéne szánni időt, hogy kicsit kettesben legyél a férjeddel és beszéljetek erről. Nem kell minden napra friss ebéd, nem kell mindig mindennek katonásan állnia (persze kosz ne legyen, ez nyilvánvaló!). Finoman, nem nekiesve vagy őt hibáztatva mond el, hogy ha kicsit többet kivenné a részét a dolgokból, akkor neked is több időd és energiád lenne rá. Ez csak egy átmeneti időszak, amit együtt kell megoldanotok.

Nézz magadba, gondolkozz el azon, miért nem kívánod a férjed. Amíg nem tudod az okot, nem fog megoldódni. A nagy születése után is így éreztél?


Anyukádhoz nem tudsz menni, amíg a férjed dolgozik? Vagy anyukád nem tud átmenni hozzátok?

2014. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
"Ne haragudj drágám, de nagyon fáradt vagyok. De ígérem, jövő héten felkeltelek reggel, és akkor tudsz segíteni, hogy hamarabb végezzünk a feladatokkal és utána több időnk is lesz egymásra és én se leszek ennyire hullafáradt."
2014. júl. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
97%

Amennyiben 24/7 gyerekre kell vigyázz, takarítanod kell, korán kelni, tenni a dolgod, és nem hajlandó csökkenteni a terheiden, akkor ne várja el, hogy te erőn felül teljesíts. Egy fáradt, hajszolt embernek nem könnyű a szexuális élet. Érdekes, de ez csak a férfiaknál elfogadható kifogás?


Amúgy meg nem erőltetni kell, hanem meghozni a kedvet.

Segítsen neked legalább hétvégén, meg igenis foglalkozzon a gyerekkel, hogy te gyorsan végezhess és kipihentebb legyél. AZTÁN ne elvárja a törődést, hanem adja IS. Miért vár simogatást, ha ő maga sosem adja meg?


23N

2014. júl. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Párom alszik, én épp az ölemben az alvó 2 évessel pötyögök, miközben a lábammal tologatom a babakocsit amiben a pici alszik. Mosogatnom kell még. Tegnap párom adott egy alkoholos filcet a nagynak, szépen fogott a linóleumra, és még élvezte is párom hogy plusz munkát adhatott ezzel. mondván hogy kicsi még a lány...
2014. júl. 20. 15:06
 8/28 A kérdező kommentje:
Tegnap este összebújtunk, de ő 10 perc után rögtön témánál volt...nem párommal van bajom, de nekem ehhez így semmi kedvem.
2014. júl. 20. 15:08
 9/28 anonim ***** válasza:
95%
Azt nem kell feltakarítani, majd ő feltakarítja. Ha már nem tesz semmit, legalább pluszmunkát ne csináljon.
2014. júl. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Nem fogja feltakarítani...ismerem!

A zokniját az ágy mellől szoktam kivinni. hiába kérem hogy vigye ki. Pedig mindent megcsinálok neki/helyette

Tegnap volt egy csúnya mondata ami szerintem még viccnek is rossz volt. Leültünk enni, és elkéretem tőle a kést,egy pár percre. láttam hogy nem nagyon tetszett neki, de mikor vissza akartam adni poénosan annyit mondott hogy "dugjam fel magamnak.." szerintetek ez normális? És még ő volt megsértődve hogy nekem szarul esett.

2014. júl. 20. 15:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!