Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom erőlteti a dolgot, mit...

Párom erőlteti a dolgot, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Először is, van 2 lányunk. Egész nap a nyomukban vagyok, párom dolgozik du. 4-ig, e ő alig foglalkozik főleg a picivel. (ezelőtt nem volt ilyen)

Amennyire tudok egymagam háztartást vezetni, megteszem, Minden nap főtt étel, tiszta ruha, igyekszem a takarítással is rendben tartani mindent. Néha kérem hogy a picire figyeljen (3hós) amíg kiteregetek, elmosogatok. Nem nagy kedvvel, de megteszi pedig szereti a kicsiket.

Egész napom elmegy, úgy hogy néha összeteszem a két kezem ha egy picit lepihenek a gép elé, és pihenek (aludni nem tudok nappal mert a pici lány sűrűn ébred fel)

Párom hétvégén, mint ma is, közel 11-kor ébredt fel. Szokás szerint kávé cigi, gépezés. én meg főztem és a gyerekekkel kapkodtam.

Most alszanak, gondoltam pár képet felteszek erre párom jön, hogy vele mikor foglalkozok? És hogy már mióta nem voltam vele úgy...

Okát nem tudom, de nem kívánom az együttlétet. Nem miatta, hanem egyszerűen nem megy! És ezt hiába mondom neki, az a válasza, hogy nézzem meg mások életét,milyen jól megvannak. Nagyon rossz hogy így erőlteti a dolgot.

A másik pedig az, hogy a hétvége az mikor el tudunk menni a családomhoz, de neki ez sem tetszik,mert hogy egyre több időt töltök ott. Tegnap kb. 2 órát voltunk édesanyámnál este 6kor. És mondtam neki, hogy szeretnék ma is elmenni mert alig tudok vele beszélni. De ő persze minden nap találkozik az anyjával.


2014. júl. 20. 14:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
94%

Nem normális. Pont azért hagyja ott, mert tudja, hogy te úgyis megcsinálod. Nem kell megcsinálni. Majd ha nem lesz tiszta zoknija, észbe kap. Nálunk anyukám vezette be kamaszkorunkban hogy csak azt mossa ki, ami a szennyestartóban van. Teljesen igaza volt.


A késes dolgot nem értem. Miért az ő kése? Miért nem vettél elő egy másikat magadnak?

2014. júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

egyszerűen nem érzem magam semminek, csak egy olyan embernek, ami feleljen meg a gyerekeinek, és a háztartásnak.

Csak vagyok..Szeretem a párom, e nem tudok mellette kikapcsolódni, önmagam lenni. Az érzéseimről nehezen beszélek, főképp neki, mert valahányszor belekezdtem, ő csak azt mondta hogy nem baj ha nem érzem magam nőnek, neki így felelek meg ahogy vagyok...de ha saját magam nem tudom elfogadni, ő pedig nem támogat akkor hogy is legyen mellette önmagam!?

2014. júl. 20. 15:19
 13/28 A kérdező kommentje:
A késes dolognál nem az az egy kés volt a lényeg hanem a beszólása..tudtam volna elővenni másikat,persze, de amíg ő nyugodtan falatozott, örültem hogy én is asztalhoz ültem 12-kor, mert aznap még semmit nem ettem, és én etettem közben a nagylányt is. Nem gondoltam hogy ekkora probléma lesz neki ha elkérem tőle a kést egy pár percig..
2014. júl. 20. 15:22
 14/28 anonim ***** válasza:
80%

Úgy tűnik eltávolodtatok egymástól, elkapott benneteket a szürke hétköznapok gépszíja. Ha nem akarod, hogy válás legyen a vége, akkor sürgősen kell tenni valamit, méghozzá mindkettőtöknek.

1. Nem a gyerekek az elsők! A gyerekeknek és a férjednek egy szintet kell elfoglalnia a szívedben, egyformán kell őket kényeztetni. Ehhez persze kell a férjed segítsége is, hogy maradjon mindenre időd.

2. Mindig legyen időtök kettesben lenni. Akár egy délutánt, akár egy napot, később napokat. Nő és férfi is vagytok, nem csak szülők!

3. Beszéljetek nyíltan a férjeddel. Mondd el neki, hogy ez egyedül neked sok. Változtassatok a menetrenden. Valamit ő is vállaljon be, vagy legalább vigyázzon a gyerekekre amíg elkészülsz a teendőkkel.

4. Ne korlátozztátok egymást a saját családjával töltött időben, mert ezzel romboljátok a köztetek lévő szerelmet. Ezt a férjeddel a helyedben sürgőssen megértetném. Ha kell menj nélküle anyukádhoz.

5. Ne engedd neki hogy sértegessen, mert ez az idő múlásával csak rosszabb lesz. Legyen tartásod, fékezd le még az elején nála ezt a viselkedést.

2014. júl. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
96%
Hát én biztos beszolnek neki, hogy nem egyedül vállaltam gyereket, jó lenne, ha néha segítene egy-egy fél órát. Ettől a falra tudok mászni én is.
2014. júl. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
úgy megy nálunk,lehet az én gyengeségem végett, hogy ha az ő családjából megy valakihez, nekem is "mennem kell" mert egy család vagyunk...megyek is. De ha ő nem akar jönni pl. édesanyámhoz, nem sértődöm be rajta, vele ellentétben. Ma mondta, hogy nem akar jönni most, mondtam rendben, nem muszáj ha nem akar, de legalább vigyen el autóval, mert nincs közel, és meleg van a nagylánynak sétálnia.
2014. júl. 20. 15:33
 17/28 anonim ***** válasza:
A kapcsolatotok szadisztikus-mazochisztikus, ebből ki kellene valahogy kavarodnod. Mert ha nem, így fog eltelni az életed, és a végén még te leszel a sz@r.
2014. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
96%
Édes istenem, egy ilyen taplógombával normális önértékelésű nő szóba sem áll, nemhogy még két gyereket is szüljön neki. Te cseléd vagy ebben a házasságban, meg alkalmanként, amikor urasága úgy kívánná, pr*sti is, aki jó a szexre, meg takarít is, meg neveli a gyereket, meg még főz is... Neki ez nagyon jó biznisz. Én a helyedben egy ilyen beszólásánál a keze mellé csaptam volna a kést, elvettem volna előle minden főtt ételt, amit én raktam elé, aztán pedig kiraktam volna az ágyneműjét a kanapéra, vagy ha kertes házban laktok akkor a kutyaól mellé. Mert kb. úgy viselkedik, mint egy állat. Nemhogy még hozogassam a zoknikáját, hát persze... Hagyod magad, hogy ilyen helyzetbe hozhasson, nem szabad. A párod egy f*rok, akitől el kellene válni. Igazából ez a leghasznosabb tanács ebben az esetben, azt hiszem.
2014. júl. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Utolsó, egyetértek.
2014. júl. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
17%

Hát igazából az azért erős, hogy kitegye a cuccát a kutyaól mellé. Vegülis ő tartja el a nőt, amíg ő babázik.


Egyébként szerintem is az lehet a baj, hogy a férfi hátrább van sorolva a gyerekeknél. Lehet, hogy azért viselkedik így, mert nelkulozve érzi magát, elhanyagolva. És hát valljuk be, abból ahogy nyilatkoztál kérdező, hogy természetes, hogy a gyerekek az elsők, érthető is. Szerintem változtatni kéne ezen.

2014. júl. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!