Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A Párom Kikészít.

Mit tegyek? A Párom Kikészít.

Figyelt kérdés

Szerintetek normális az hogy a párom miután szültem azóta úgy bánik velem mintha nem is volnèk nő?

Terhessèg alatt meghíztam ezèrt több mint egy ève nincs szex köztünk.

Aztmondja így már nem kíván,de szeret.

Nos szerintem ha szeretsz valakit akkor kívánod is vagy nem?

Állandóan megjegyzèsz tesz hogy hogy nèzel ki stb.

Belőlem kiölt már minden èrzèst a hozzáállásával.

Azt hozzá teszem nem vagyok igènytelen vagy ilyesmi.

Jól öltözöm annak ellenère hogy molett vagyok ès adok magamra de ez neki nem elèg ő azt akarja hogy olyan legyek mint 15 èves koromban voltam

De könyörgöm azóta jó pár èv eltelt már.

Ès szültem is

Persze próbálok diètázni is ès nem is eszem sokat de mindig feladom :(

Szerintem hormonális problèmáim is vannak mert tènyleg keveset eszem ès nem fogyok.

Szerintetek mit tegyek?



2014. júl. 26. 11:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
21%
nyavalygás helyett nézesd meg az állítólagos hormonproblémáidat és állj neki sportolni + tedd össze a két kezedet, hogy szeret a párod és még nem hagyott ott, hiszen csak az önsajnáltatás megy részedről, meg a nyavalygás és a kifogások
2014. júl. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%

Mennyit híztál? Ha 10-20 kiló maradt rajtad szülés után, és nem is dolgozol a leadásán (egészséges étkezés, enyhe torna), akkor érthető, hogy egyszerűen nem képes hozzád nőként viszonyulni.


Ha 2-3 kilóról beszélünk, az persze egy más eset....


Nekem inkább az a gyanús, hogy te elfogadod a plusz kilókat, és lerázod annyival, hogy nem vagy 15 éves, és most már molett vagy. Ha a férjed 55 kilós, csinos, formás nőként ismert meg, most pedig egy terebélyes-hasas-hájas 70 kilós vagy, és nem is teszel ellene semmit, neki ezt miért kellene elfogadnia? Neked tetszene a férjed 20 kilóval nehezebben, bármilyen jól is öltözik? Neked imponálna az, hogyha ő beleszarna magasról, hogy te vonzónak tartod-e, és egyszerűen közölné, hogy msot ez van, ezt kell szeretni?

2014. júl. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%

" szerintem ha szeretsz valakit akkor

kívánod is vagy nem?"

anyámat meg a testvéreimet is szeretem, mégsem kivánom meg őket...


amúgy szerintem kezdj el fogyózni, vagy pedig szerezz be viagrát meg bilincseket

2014. júl. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%

Nem elég diétázni, kezdj el mozogni is, mert oké, hogy fogysz, 1 hónap után lógni fog a bőr, mozgással segíthetsz ezen.


Igen, vannak ilyen pasik, akik szeretnek de nem kívánnak. De hozasd rendbe a hormonjaidat, ez az első, utána diéta+mozgás.

Elég bunkó dolog azért ilyeneket kijelenteni, te meg igazán nem is foglalkoztál magaddal, a ruhák egy dolog csak :)

2014. júl. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
Ne mondjátok hogy ez normális. Mi amikor össze házasodtuk akkor azt komolyan is gondoltuk hogy jóban rosszban. Én is meghíztam szülés alatt, diétázom és mozgok, még nem indult el a fogyás de a férjem ugyanúgy kíván mint amikor 10 kilóval kevesebb voltam. Esetleg ha nem basz*gatna lehet hogy te is jobban érnéd magad és nem adnád fel. Egyáltalán nem normális hogy egy éve nem szexeltetek. Egy tahó a férjed. Mit mond amikor szóváteszed neki? Nem lehet hogy azért nem vagytok együtt mert van valakije?
2014. júl. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

Háyn kiló az a plusz? A férjed semmit nem változott az elmúlt években? Mert ha ő is változott, akkor lehet jó lenne szembesíteni ezzel a ténnyel.


Nekem súlyproblémám nincs, annyi kiló vagyok, mint 17 évesen, de szültem 3 gyereket, egyszerűen változott az alakom. Nem reális elvárás, hogy pont úgy nézz ki, mint sok évvel ezelőtt. Azt jelezheti, hogy fogyjál, mozogj, már csak az egészséged érdekében is, de nem csesztetnie kéne. Kérj tőle ajándékba fitnesz bérletet, vigyázzon a gyerekre, míg tornázol, főzzetek együtt diétás ételeket, váltsatok életmódot, de mind a ketten. Akkor biztos le fog menni néhány kiló.

Sajnos hiába tetszel magadnak, és fogadod el magad így, ha a párod a vékony testalkatú nőket kívánja csak. Ha vele együtt képzeled el a jövőt, akkor változnod kell :( Egyébként el nem tudom képzelni, hogy lehet kibírni egy évig szex nélkül.

2014. júl. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
70%

Kedves Első roppant elbűvölő modorod van...

Ha úgy gondolod hogy hormonális gondok állnak a hízásod hátterében akkor vizsgáltasd ki, nem veszítesz vele semmit, max tisztábban látod a dolgokat. Ha meg kiderül, hogy nem, gondolom neked is az a szándékod, hogy leadd a felesleges kilókat, a férjedtől függetlenül. Szóval mozogj és diétázz és ha elég elszánt vagy előbb utóbb látszani fog.

2014. júl. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%

szules utan altalaban 10-20 kg feljon.. az elso 3-4 honapban nem is szabad elvileg tornazni erosen.......

de utana neki lathatsz..

pl: szamold ki a kaloria igenyedet mennyit kell hogy egyel hogy fogyj,vasarolj be hozza ( rengeteg zoldseg,gyumi,csirkemell,turo,zab)ezekbol csinalj etrendet,nem kell sanyargatnod magad en is dietaztam ( nem szules utan mert meg nem szultem..) de olyan jokat ettem hogy az hihetetlen,csaladom csak pislogott hogy tele vagyok elvielg eszek mint allat ( csak nem mind1 hogy mit ;) ) es fogyok.. fel ev alatt 20 kg ment le... most 1-5 honap alatt kb 8-9 kg. Egy kis torna sem art meg.. mondjuk ha vigyaz a kicsire addig lemehetnel kondiba,vagy ha alszik a pici rubint reka cd-t vegyel es arra. Sok sikert kivanok :)

2014. júl. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
21%

Fogyj le, csak a sport vagy a koplalás segít stb.

Sokunk küzd egy életen át a testsúlyával.

A 2 hetes diétát tudom ajánlani, magad miatt tedd meg, te is jobban fogod magad érzeni a férjed meg ki....ja.

2014. júl. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
16%

Sosem értettem, hogy mi a jó büdös francnak kell meghízni csak azért mert terhes valaki és szült egy gyereket? Könyörgöm a gyerek súlyán és a magzatvízen kívül SEMMI plusz dolognak nem kéne rajtad lennie. Minden nő ezzel az ostobasággal jön, hogy kettő helyett kell ennie... dehogy kell.


Lefogyni meg nem egy nagy művészet, főleg ekkora túlsúllyal nem. Mozogj, sportolj, több kalóriát égess el, mint amennyit beviszel. Az öltözködés egy dolog, ha levetkőzöl és undorítóan nézel ki, azzal sokra nem mész.


A férjed persze bunkón közli, de teljesen érthető, nem erre a lóra tett. Én sem díjaznám, ha a pasim hirtelen felszedne plusz 20 kilót.

Főleg, hogy már egy év eltelt a szülés után, simán leadhattad volna ennyi idő alatt, és nincs gond. De gondolom egyszerűbb sajnáltatni magad.


Ha pedig hormonproblémáid vannak, tessék orvoshoz menni és kikezelni. Amellett is le lehet fogyni, annyi szép példa van erre.

De mint mindig, egyszerűbb rinyálni, és a pasit hibáztatni, nem pedig tenni valamit.

2014. júl. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!