Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A Párom Kikészít.

Mit tegyek? A Párom Kikészít.

Figyelt kérdés

Szerintetek normális az hogy a párom miután szültem azóta úgy bánik velem mintha nem is volnèk nő?

Terhessèg alatt meghíztam ezèrt több mint egy ève nincs szex köztünk.

Aztmondja így már nem kíván,de szeret.

Nos szerintem ha szeretsz valakit akkor kívánod is vagy nem?

Állandóan megjegyzèsz tesz hogy hogy nèzel ki stb.

Belőlem kiölt már minden èrzèst a hozzáállásával.

Azt hozzá teszem nem vagyok igènytelen vagy ilyesmi.

Jól öltözöm annak ellenère hogy molett vagyok ès adok magamra de ez neki nem elèg ő azt akarja hogy olyan legyek mint 15 èves koromban voltam

De könyörgöm azóta jó pár èv eltelt már.

Ès szültem is

Persze próbálok diètázni is ès nem is eszem sokat de mindig feladom :(

Szerintem hormonális problèmáim is vannak mert tènyleg keveset eszem ès nem fogyok.

Szerintetek mit tegyek?



2014. júl. 26. 11:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
18%

"Minden nő ezzel az ostobasággal jön, hogy kettő helyett kell ennie... dehogy kell. "


De, végülis kettő helyett kell ennie. Csak a gyerek fel is veszi azt, ami neki kell. Ami azon kívül feljön, az puszta lustaság, zabálás és disznóság. Ha valaki 2-3 kilót felszed a gyerek, magzatvíz, méhlepény súlyán kívül, azt még megértem, de akik 10-20 kilókkal dobálóznak, azok egyszerűen igénytelen tehenek...

2014. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, Te pedig szerintem ne itt kérj ilyen tanácsokat, mert csak még jobban el fogsz keseredni. Ne add fel, fogy le magad miatt!! Tűzz ki egy célt magad elé és érd el. A férjedet meg szard le magasról.
2014. júl. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Szia!


Elég kétoldalú dolog ez,hiszen egyrészt igazad van,a férjednek ki kéne tartania melletted és támogatnia ebben a szituációban,másrészről viszont neki is igaza van,még ha bunkó is kissé.Neked elsősorban magad,a boldogságod miatt kell tenned valamit a formásabb alak érdekében,a férjednek meg tanulnia kéne némi toleranciát,illetve átértelmeznie a szeretet fogalmát.Küzdeni egy kapcsolatért mindig kétemberes feladat,mindkét félnek meg kell tennie a boldogabb magánélet érdekében a szükséges lépéseket.Te már holnap elkezdheted azzal,hogy biciklire pattansz,csirkemellet eszel,utána beszélj a férjeddel ezekről a dolgokról.

2014. júl. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Jesszus

Vannak ám negatív kommentek.

Na mindegy is.

Igen nem kötelező így elfogadnia de azèrt nehogymár elkellene tűrnöm sok bántó dolgot tölle csak azèrt mert meghíztam?

A másik meg igen kezdem magam így elfogadni ès jólèrezni magam a bőrömben.

Csak azèrt fogyjak le hogy neki tetszem?

Úgylátszik egyesek csak a pasitoknak èltek ès mindenki vèlemènye számít hogy nèztek ki.

Hát èn meg nem a pasim miatt fogynèk le hanem magam miatt.

Meg "nyavajgok"ki nyavajog?

Csak s

Egy kis tanácsra vágytam nem pesig negatív rosszindulatú emberek vèlemènyère.

Ennyi

A pozitívaknak köszönöm

2014. júl. 27. 07:35
 15/27 anonim ***** válasza:

"Csak azèrt fogyjak le hogy neki tetszem?"


Hát nem ez a nagy problémád, amiért kiírtad a kérdést, hogy nem tetszel neki? Nem néz rád nőként?


Vannak számodra negatív válaszok, de érdemes elgondolkodni mindegyiken.

2014. júl. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Nem nem azèrt irtam ki!!!

Csak gondoltam megkèrdezek mást is mi a vèlemènye de az hogy valaki olyat ír hogy "igènytelen tehèn" az kiverte a biztosítèkot.

Mire fel?

Milyen jogon ír valaki ilyet?

Azèrt tart ott a világ ahol

A sok rosszindulatú ember miatt.

Nem azèrt írtam ki hogy ezt kapjam.

De mindegy is legalább mostmár tudom hogy milyenek itt az emberek ès több kèrdèst nem teszek fel.

Persze tisztelet a kivètelnek.

Ès nem azèrt irtam hogy jajj a páromnak nem tetszem

Csak szerintem nem fer hogy így bánik velem.

De mindegy nemkell válaszolni senkinek

Inkább vegyètek semmisnek a kèrdèst mert erre nem vagyok kíváncsi

2014. júl. 27. 09:42
 17/27 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező. Az én válaszaimat törölték mert kifejtettem hogy milyen alacsony intelligenciára utalnak ezek a válaszok. Ne foglalkozz velük nincs igazuk. Szerintem 150 kilós szőrös nők vagy férfiak akik itt élik ki magukat, mások bántásával. Ne add fel. Fogadd el magad. Járj sportolni. HA férjed meg ilyen bunkó akkor ne foglalkozz vele. Nem csak a külsőségek számítanak. Mondd el neki hogy ezzel nem ér el semmit, csak rosszabb lesz. Rossz olvasni is ezeket a rosszindulatú válaszokat. Kérlek ne add fel.
2014. júl. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Magadért, oké, de nem is akarsz már tetszeni a férjednek?
2014. júl. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
10%
Igen, az ilyen nőket csalják meg, akik ezt ki merik jelenteni, hogy már nem akarnak tetszeni a férjüknek... :( Komolyan sajnálom szegényt. Biztos nem ilyen feleséget és életet akart.
2014. júl. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Nem!

Ilyenembernek nem akarok tetszeni!!!!

Sajnálod a párom?

Ok akkor te biztos az a fajta vagy akik kinyalják a fèrfiak fenekèk.

Szerintem meg elsősorban magamnak kell tetszenem ès nem a páromnak.

Ha èn elfogadom magam akkor ha ő nem fogad el le is út fel is út.

Nehogy azt hidd hogy a duci,molett nők ne kellenek senkinek mert nagyot tèvedsz.

A fogpiszkáló gyengeelmèjű nőket meg biztos nem veszik felesègül.

Az ember feltesz tök rendesen egy kèrdèst ès sok rosszindulatú,az èletről semmit tudó emberek válaszolnak.

Ha nemtudtok èrtelmeset írni akkor ne irjatok.

Aki pedig normális választ adott köszönöm.

2014. júl. 27. 11:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!