Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek rosszul esik ha valamit...

Nektek rosszul esik ha valamit megígérnek nektek, aztán nemis teszik meg?

Figyelt kérdés
Apu megígérte hogy este hamarabb megyünk biciklizni és tovább maradunk. Aztán mégcsak el se mentünk. Tök rosszul esett. :(

2014. júl. 24. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Erre majd késöbb válaszolok :)
2014. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyilván igen,rosszul esik,hiszen az adott szó kötelez.Illetve van erre egy találó mondás is:minden ember annyit ér,amennyit a szava.
2014. júl. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy rosszul esne adott pillanatban, de azért a bicajozás elmaradása még megbocsájtható, ha mondjuk olyan dolog miatt maradt el amin nem tudott változtatni és máskor bepótoljátok.
2014. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Én mindig azt szoktam mondani, hogyha egy férfi megígér valamit, akkor azt meg is tartja, felesleges 3 havonta emlékeztetni rá.
2014. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Az én apukám egyszer megígérte, hogy elvágja anyukám torkát egy késsel. Tök rosszul esett. :(
2014. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Légyszi pontozzatok le!!!:)
2014. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, rosszul esik. Mondjuk nálunk "komolyabb" dolgokról szokott szó lenni, így a tisztelet hiányát és a semmibe vételt jelenti számomra az adott szó meg nem tartása. De a te esetedet is megértem! Nagyon bele tudja élni magát az ember, ha valami jót ígérnek. :( Sajnálom!
2014. júl. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. júl. 26. 10:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!