Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtartsam vagy elvetessem?...

Megtartsam vagy elvetessem? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Ma kiderült, hogy terhes vagyok és nem tudom mit tegyek. Párom még tanul, de most árúfeltöltő egy áruházban. Én dolgozom, most sajnos anyóséknál lakunk, de tervezzük, hogy elköltözünk. Páromnak még nem mondtam el, hogy terhes vagyok. Úgy érzem megőrülök. Mit tegyek?
2014. júl. 18. 21:20
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
42%

Family Guy poén:

Lois: Meg, az antibiotikum csökkenti a fogamzásgátló hatását. Te tudtad ezt? Mert én anno nem (hangos röhögés).

Tanulság: nem tudtad, hogyan kell használni a fogamzásgátlót, vagyis nem védekeztél megfelelően. Minden antibiotikum szinte a nullára csökkenti a hatást. Hogy megtartod- e, nehogy már vadidegenektől kérdezd meg, nőj fel!

2014. júl. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
82%

"A kérdező kommentje:

Mi lesz akkor, ha meg akarja tartani a babát?"


Ebből a kérdésből látszik, hogy Te már döntöttél, csak félsz a párod reakciójától.

2014. júl. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!