Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtartsam vagy elvetessem?...

Megtartsam vagy elvetessem? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Ma kiderült, hogy terhes vagyok és nem tudom mit tegyek. Párom még tanul, de most árúfeltöltő egy áruházban. Én dolgozom, most sajnos anyóséknál lakunk, de tervezzük, hogy elköltözünk. Páromnak még nem mondtam el, hogy terhes vagyok. Úgy érzem megőrülök. Mit tegyek?
2014. júl. 18. 21:20
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
12%

Várj néhány hetet, és meg fogod érezni, mit akarsz tenni.:)

Beszélj a kedveseddel is!

2014. júl. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Szedtem gyógyszert, de fájt a fogam és pár napig Dalacint szedtem, az orvos szerint ez lehetett a gond. Anyósomnak szüljek? Nem tartom őt jó anyának, három gyereket dobott el magától.
2014. júl. 18. 21:53
 13/32 anonim ***** válasza:
55%

A leírtak szerint még a ti anyagi biztonságotok sincs meg, hogyan tartanátok el egy gyereket? Nem elég megszülni, hanem fel is kell nevelni.

Milyen életet szánsz neki?

Nem kell a sok,bigott abortuszellenzőre hallgatni, és nem kell életed végéig ezen rágódni.

2014. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
22%

Miért szülnél anyósodnak?Mert most momentán ott laktok?

De szerintem te már meghoztad a döntést,hogy nem akarod a kisbabádat.

2014. júl. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
25%

Kérlek ne öld meg! Minden nehézség megoldható,és ti nem is igazán vagytok nehéz helyzetben.Meg fogod bánni,ne tedd!


[link]

2014. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
47%

"Anyósomnak szüljek?"


Miért szülnél neki, nem értem?! Ha megszülőd, TI KETTEN kell felneveljétek, nem anyósod. Bár eléggé érdekesen gondolkodsz a témáról...Szépen a párod is vállal munkát tanulás mellett. Mit tanul? Hétvégén dolgozhat...alkalmi munka is valami. Aztán ha befejezte lesz állása, egyből könnyebb lesz. NEm akarásnak nyögés a vége, remélem ezt eddig tiszta.

Úgy érzem csak a kifogásokat keresed, s ha így van, akkor talán jobb ha nem hozod világra a gyerekedet. Brutális, agresszív idegbeteg szülővel tele a DUNA.


De ha úgy érzed, hogy készen álltok rá, a kapcsolatotok is van olyan szinten, akkor én megszülném és felnevelném. Persze, lehet, hogy nem lesz könnyű sétagalopp, de azért azt gondolom a saját gyermeketek ér annyit...Hiszem azt, hogy szeretetben és boldog szülőkkel felnövő gyerek sokat profitál. Nem mondom, hogy szeretetből fel lehet nevelni egy gyereket, tiszta, hogy nem. De azért annyira nem rosszak a körülmények nálatok, szerintem...De ti érzitek.



Elgondolkodnék azon, hogy miért nem a pároddal beszéled meg ezeket a dolgokat?


Mi az, hogy nincs felkészülve rá? Jelenleg én sem. De ha megtudnám, hogy várandós vagyok, abban a percben nőnék fel a feladathoz...


24-N

2014. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Húú, nem tudom mit tegyek, azt sem, hogy a páromnak hogy mondjam el.
2014. júl. 18. 22:12
 18/32 anonim ***** válasza:
72%

Te, kedves 10-es, vagy ritka nagy barom vagy, vagy egyszerűen a felfogásod nehéz. A 6-os vagyok. Nem tudom, hogy hogy nem egyértelmű számodra, de a bort iszik és vizet prédikál mondásod abszolút nem helyénvaló.


Ha MA(!!) lennék ebben a helyzetben ÉN megtartanám, mert tudom, hogy mennyire fáj és mennyire meg lehet bánni egy abortuszt.


Gondolod, hogy a kis közmondásod ide vág? Segítek... NEM.

2014. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
32%

17: Mondd neki, hogy konzultáltál orvossal, és ha szedtél Dalnicint, nem volt optimális a védelem.

Hogy derült ki a terhesség, mit tudsz eddig?

Hány hetes a baba?

2014. júl. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
32%

17: Vagy csak mondd, hogy nem menstruálsz.

Kezdd úgy, mintha még pár nappal korábban lenne, mondjuk amit szerdán mondtál volna neki.

2014. júl. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!