Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtartsam vagy elvetessem?...

Megtartsam vagy elvetessem? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Ma kiderült, hogy terhes vagyok és nem tudom mit tegyek. Párom még tanul, de most árúfeltöltő egy áruházban. Én dolgozom, most sajnos anyóséknál lakunk, de tervezzük, hogy elköltözünk. Páromnak még nem mondtam el, hogy terhes vagyok. Úgy érzem megőrülök. Mit tegyek?
2014. júl. 18. 21:20
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
53%
Ha a párodat és magadat jó szülőknek képzeled el, akkor meg tudjátok oldani, mert nem vagytok olyan rossz helyzetben. Édesanyám előttem is dolgozott, és éppen egy sulit végzett, mikor teherbeesett velem. Terveztek engem, anya elvégezte a sulit, apának már volt közben munkája, s mikor ovis lettem, anya is dolgozott tovább. Fiatalok voltak (szerintem: 23 és 25 évesek), de megoldották.
2014. júl. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem miért kellene hazugságba bonyolodni. Az igazság mindig a legegyenesebb út.


Ilyen kapcsolatba, ahol hazudozni kényszerülsz nem vagy őszinte, gyereket inkább ne. Korábban is írtam már hozzászólást...

2014. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Mi lesz akkor, ha meg akarja tartani a babát?
2014. júl. 18. 22:35
 24/32 anonim ***** válasza:
29%
Akkor megszülöd,és lesz egy csodálatos kisfiatok vagy kislányotok,és szépen mindent megoldotok sorjában mint ahogyan mindenki.
2014. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
74%
Egy gyerek óriási felelősség, nem csak cuki és babusgatni kell. Még egy jól működő házasságot is próbára tesz akkor is ha tervezett baba. Én azért elolvasnék itt egy két kérdést. Igazából a döntés rajtad múlik, hiába van a párod más álásponton. Egy gyereknek szeretet, törödés, biztonság kell. És pénz. Mi lesz ha elfordul tőletek a család? Hidd el nem jó nincstelenségben felnőni. Nem lebeszélni akarlak csak jól gondold meg mielött döntessz.
2014. júl. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
71%
én nem vállalnák ilyen körülmények közé, anyós mellé minimál béres pasira, ha a dolgok rosszra fordulnak lenne hová mened
2014. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
58%

Nem olvastam válaszokat, de én elvetetném. Szerintem csak akkor vállaljunk gyereket ha biztosítani tudunk neki mindent. És itt nem a luxus bmwre meg a villára gondoltam...


Várom a lepontozásokat

2014. júl. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
37%
Hány évesek vagytok?
2014. júl. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne mi döntsünk mér egy olyan dolog felett ,ami kizárólag egy párra tartozik ! Beszéljétek át 1x, 2x ,vagy 10 x ! Kapcsolatfüggő a dolog ! Mi annak idején a párommal ,ha több dolog szólt volna ellene mint mellette ,biztos nem vállaltuk volna be a babát ! Jó dolog a gyermek vállalás ,de nem mindenáron ! Ha nem ideálisak a körülmények (márpedig az én szememben a tiétek nem lenne az ! Nem mondom ,hogy saját lakás kell . Mi is albérletbe vállaltunk babát ! ) , nem kötelező gyermeket vállalni . Abortusz után is születhet majd szép kisbabátok idővel ! (Manapság egy abortuszt kíméletes eljárással végeznek ,nagyon ritka a szövődmény ,vagy hogy nem lehet utána gyerek !) Most biztos lepontozásra kerülök ,de nem érdekel !
2014. júl. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

1. Ne egyedül agyalj a kérdésen, a sztoriban ketten vagytok a pároddal.

2. Üljetek le kettesben, beszéljétek meg ki mit szeretne. Hogyan tovább. Hallgassatok csak magatokra, mert egy ilyen kérdésben senki nem dönthet helyettetek.

2014. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!