Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek lehet köze a nagypapa...

Ennek lehet köze a nagypapa halálához?

Figyelt kérdés
a héten meghalt a barátom nagypapája! Ma volt a temetése, és azóta hihetetlen szeretetrohamok jönnek rá a barátomra, amik eddig nem igazán voltak jellemzőek, vagy legalábbis nem ilyen szinten! Ez persze nem baj, csak furának tartom! Abszolut nem az az ember, aki szereti kimutatni az érzéseit, de most egyfolytában szeretget, meg mondja is, h fontos vagyok neki, és nagyon szeret! Talán átértéke a dolgait a nagypapa halála óta, és jobban meg akarja becsülni azokat a szeretteit, akik még vele maradtak?...
2010. jan. 8. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sokféleképpen reagálunk bizonyos dolgokra, de végül is lehet köze a viselkedésének a nagypapa halálához.

Szeresd viszont, valószinűleg hozzád menekül a fájdalom elől.

2010. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Utolsó mondatodban leirtál mindent.
2010. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a viszontszeretéssel nincsen gond, ő életem párja, és némileg még örülök is ennek a viselkedésnek, csak eddig nem ez volt rá a jellemző
2010. jan. 8. 22:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én páromnak is nemrég temettük a "mostoha" nagypapáját (15 évet éltek együtt a mamájával). Rá is jellemző volt kb.5 napig a "túlzott" bújás, szeretgetés. Légy mindig kész rá, és ha szüksége van rá hogy "megszeretgessen", akkor azonnal dobj el mindent, ezzel tudsz szerintem a legtöbbet segíteni.
2010. jan. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!