Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik név mellé merjem így...

Melyik név mellé merjem így hívni a fiam?

Figyelt kérdés
A párommal komolyan elgondolkoztunk, hogy a babánk második neve Lizander lenne. Tudom, kitolás a gyerekkel, meg fúj milyen név már stb. Nálunk a megismerkedésünk adta ezt a nevet, szóval nem valami szappanoperából vett valami. Nekem első névként a Dániel tetszik nagyon, de nem tudom ez mennyire lenne jó.. Illetve abban se vagyok egészen biztos, hogy kell második név, és ha kell, akkor az Lizander legyen. Szerintetek is utálni fog a gyerekem ha Lizander lesz a második neve? Arra is gondoltam, hogy egy neve lesz, és otthon hívjuk Lizandernek.
2014. júl. 13. 16:30
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
25%

Vagy legyen Dániel Fülöp

(az is aranyos)

2014. júl. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
84%
Ne adjátok neki ezt a nevet, mert egy mindenhol ki fogják röhögni, aminek az eredménye egy önbizalom hiányos, visszahúzódó gyerek, majd felnőtt lesz..
2014. júl. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem kellene szerencsétlen gyerekkel így kitolni.Tudod milyen rossz lesz neki,ha végigszekálják az anyja baromsága miatt az iskolában?

Én is végigszenvedtem az iskolát,és nem a nevem miatt.Hát még ha lett volna egy ilyen nevem,te atyaég...

Dániel Lizander...akkor most virágnak készül,vagy fiú gyermeknek?

2014. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
87%
Ne akard tudni milyen sz*r érzés mikor 8 éven keresztül a neved miatt piszkálnak....
2014. júl. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, nekem is a ronda, gáz nevek tetszenek:D De én úgy oldottam meg, hogy mindig az aktuális pet-emnek adtam ezeket a neveket, pl. a macskám neve Lorina, a kutyámé meg Bianka lett. Ez egyben vicces, poénos és a gáz nevekben kiéled magad, és nem egy emberi életet teszel vele tönkre.:)
2014. júl. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
88%

Meg se született még szerencsétlen, már elcsesznéd az életét.

A Dániel tök jó, második név meg nem kötelező egyáltalán.

2014. júl. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
76%
15: a Bianka egy tök normális név, mi benne a gáz? nem 15 éves vagyok, 2 is volt az évfolyamban nálunk pl.
2014. júl. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
17%
Nekem tetszik a név... utálni fog a gyereked? Ha emiatt utálna, az elég gáz lenne.. Ezt ne mástól kérdezd.. mit számít mások véleménye? Azt mondanak, amit akarnak.. Ha te így érzel, akkor cselekedj így..
2014. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
91%

"mit számít mások véleménye?"

Majd ezt kérdezd meg attól a szegény kis sráctól, akinek nincsenek barátai, mert mindenhonnan kiközösítik és kigúnyolják. A gyerekek kegyetlenek, bármiért kiutálnak bárkit, de tudatosan ilyen támadófelületet hagyni felelőtlenség.

2014. júl. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
89%
Az a gyereknek se jó, ha máshogy hívod otthon, mint máshol. Az én szüleim nagyon nem tudnak nevet adni. Nem utáljuk érte őket, de mindenki, aki betöltötte a 18-at, nevet változtatott.
2014. júl. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!