El merjem hívni?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm de elég elfoglalt viszont ő az egyetlen aki olyan "bevállalósabb", hogy eljön velem bárhova akár külföldre is. De kb fél éve nem beszéltünk és azelőtt se voltunk olyan nagy haverok csak épphogy ismertük egymást mert eléggé különbözünk mindenben csak ebben az 1 dologban jövünk ki nagyon jól..

De emiatt azon az 1-1 napon amit együtt töltöttünk nagyon jól éreztük magunkat :) És hiányzik :S

De csak mint barát mert egyébként totál különbözünk és el nem tudnám vele képzelni magam :D

Mit javasoltok?

Most megint itt a jó idő és nincs olyan akivel nagyon klasszul ki lehetne mozdulni a hétvégéken..


2013. ápr. 14. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Mégis mi a legrosszabb, ami történhet? Az, hogy azt mondja nem...

Próbáld meg, nem veszítesz semmit.

2013. ápr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hívjad. Én örülnék ha felbukkanna így egy régi barát. :)
2013. ápr. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha ő meg leszar az olyan gáz :S
2013. ápr. 15. 00:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy ő meg azon nyavalyog, hogy vajon fel merjen-e téged hívni, tök jó lenne együtt ide-oda elmenni de csak barátként. De ha felhív és te nemet mondasz vagy félreérted, az olyan kellemetlen.
2013. ápr. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

azért arra számíts, hogy esetleg többet gondol majd mögé :)


ja és ne légy már ilyen gyáva. a bátorság erény!

2013. ápr. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most az a problémád, hogy mi a gáz, vagy jól akarod érezni magad? Akkor tégy érte! Hogy mi lesz a válasz, nagymértékben (legalább felében) tőled függ. Hát kérd úgy, hogy ösztönző legyen számára, és igent mond. A nem jelentheti azt is, hogy a hely, az időpont nem megfelelő. Ekkor egyeztetés szükséges. Ki nem mondott szavakra nem fogsz választ kapni.
2013. ápr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi, am én is erre gondoltam 6-os :)

Valszeg arra várok hogy amig nem irtam legalább megvan a remény, utánna meg lehet rossz lesz :S

2013. ápr. 15. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!