Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El merjem hivni holnap jozzam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El merjem hivni holnap jozzam azt a fiut akit szeretek? Attol felek hogy a anyum megtudja es nagy bajba kerulok.. Mit csinljak hogy ne tudja meg?

Figyelt kérdés
nagyon szeretm ot es o is engem de anyum letoltott h meg ne jojon hozzam..nagyon felek
2008. júl. 29. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hogyha nem engedi meg akkor inkább ne hívd át. Ha jó a kapcsolatod anyukáddal próbáljátok meg beszélni. Ha elmondod neki, hogy mennyire szereted és jó lenne, ha átjönne hozzád, biztos meg engedi majd. De ha nem, akkor ott a park, a folyó/tópart, strand és még számtalan hely - meg persze te is átmehetsz a barátodhoz, nem?

Wanda

2008. júl. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne kockáztasd meg,hogy annak ellenére,hogy még nem engedi,te áthívod.Inkább próbálj anyukáddal beszélni erről.

Addig meg lehet máshol is találkozni,amíg meg enyhül ebben a kérdésben.

2008. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok es miota vagytok eggyutt?
2008. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hat ksozi szepe....a valasozkat...de en nagyon szeretem ot meg o is es akkor jonen mikro nincsne ithon....akkor meg lehet h nem tudna ..meg..at merjem hivni? mar bcosi h megint meg kerdem de nagyon fontos lenne ez...
2008. júl. 29. 22:47
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ne hivd at!Hany evesek vagytok es miota vagytok eggyutt?
2008. júl. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hat enm tul reg ota...es o 14 en meg 13 vagyok.....:P:P:P....es nagyon regoat ismerjuk egymast...
2008. júl. 29. 22:48
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Aha,szerintem meg ne hivd att ha anyukad megtudja akarhogyis eltilthat tole azt meg gondolom te sem szeretned.Jobban jartok ha setalgattok meg minden de meg anyukad nem engedi addig ne hivd att hozzatok.
2008. júl. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Még ne hívd át, csak ha már anyukád is engedi. Nem lenne jó egyikőtöknek sem, ha a barátod előtt kezdene el veszekedni emiatt veled. Várj még egy pár hetet, puhítsd, hogy milyen jó lenne. Ha látja mennyire szeretnéd, akkor bele fog egyezni.
2008. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nagyon ksozike a kerdest.......es volna meg kerdesem ish.......valyon mi lehet az oka annak hgoy mikro ketten vagyunk orokke szepekt mdon meg simogat meg puszilgat..es mikro a haverokkal vagyunk akkor meg midnha mas lenne ....valyon szegyel engem?
2008. júl. 29. 22:57
 10/14 Mendus ***** válasza:
Jézusom...ezt írd le mégegyszer! Nem lehet érteni amit írsz...
2008. júl. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!