Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik név mellé merjem így...

Melyik név mellé merjem így hívni a fiam?

Figyelt kérdés
A párommal komolyan elgondolkoztunk, hogy a babánk második neve Lizander lenne. Tudom, kitolás a gyerekkel, meg fúj milyen név már stb. Nálunk a megismerkedésünk adta ezt a nevet, szóval nem valami szappanoperából vett valami. Nekem első névként a Dániel tetszik nagyon, de nem tudom ez mennyire lenne jó.. Illetve abban se vagyok egészen biztos, hogy kell második név, és ha kell, akkor az Lizander legyen. Szerintetek is utálni fog a gyerekem ha Lizander lesz a második neve? Arra is gondoltam, hogy egy neve lesz, és otthon hívjuk Lizandernek.
2014. júl. 13. 16:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%
Vágom, hogy Shakespeare meg minden, de szerintem angol gyereket is csúfolnának miatta. Szerintem nagyon rossz ötlet. Az is, hogy csak otthon hívjátok így. Nem fogjátok tudni betartani, hogy a játszótéren Danit kiabálsz, a szobájában meg Lizit.
2014. júl. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
71%
Lehetne Izidor az első neve.
2014. júl. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
86%

Utalni lehet hogy nem fog, de hogy hasznalni nem fogja az is biztos.

Mar tettel fel kerdest errol a nevrol. Ugy latszik a sok negativ valasz megsem tudott megdonteni. Ne felejtsd, gyerekek jonnek hozzatok jatszani, azt ha meghalljak, Lizander, masnap az egesz suli fogja tudni. Ti dolgotok, de en biztos nem adnam. Kulfoldon sem hasznaljak.

2014. júl. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
92%

DÁNIELLLIZÁÁÁNDER :DDDDD mint valami szar olasz varázsszó így egyben :D Basszus te aztán jó nagy köcsög vagy, ha ezt adod a gyereknek.


Becézni hogy fogjázok? Lizi, Lizike, Lizus? :D Esetleg még Andinak is lehet... :D vagy Izának XD ÁÁÁ befosok.

2014. júl. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
88%
Nevetséges.
2014. júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
40%

A Dániel szerintem is nagyon szép név

A második nevet nem kötelező használni később

(ha nem tetszene neki)

2014. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
77%

Agapion Lizander


Sztem ez így tök jó lenne.

2014. júl. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
6%

Nem olyan rossz a második név

De a Lionel jobban hangzana, ha már nem magyar

2014. júl. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
89%
Járt 2 fiú az iskolámba anno, az egyiket Arielnek hívtál (első és egyetlen neve), a másiknak Ruben volt a második neve egy teljesen átlagos magyar név mellé. Mind a kettőjüket piszkálták a nevük miatt. Komolyan azt akarjátok, hogy a gyereketek végigszenvedje az iskolát, csak mert nektek tetszik ez a név? Én nem adnám neki ezt a nevet, mert csak ő inná meg a levét.
2014. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
6%
Vagy legyen Leonárd
2014. júl. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!