Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem kaphatom...

Mit tegyek, ha nem kaphatom meg? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy okos telefont, mivel ami most van (nagyon rossz állapotú)az már szinte elromlott: nem tud fotózni, lefagy, kikapcsol, hívást néha nem tudok fogadni. Nos, ezzel elő is álltam apumnál, de csak ennyit mondtam: apa szeretnék beszélni telefon ügyekről. Magyarán szólva el sem mondtam milyet akarok, mennyiért, miért. Egyből azt mondta, hogy mivel "rossz" tanuló (4-5, néha becsúszik egy-egy hármas,de mindent megteszek, ami tőlem telik) vagyok, ezért nem kaphatok. Azért szerettem volna nyár előtt kapni, mert szerettem volna fotózni, megörökíteni a pillanatokat. A telefont amúgy névnap+szülinap+karácsonyra kértem volna, tehát mindegyikre csak ezt, meg hogy hadd kaphassam meg előbb. Szerintetek mit tegyek, hogy megkapjam? Amúgy igazán nem vagyok olyan, hogy semmit nem teszek le az asztalra, és várom, hogy mindent megvegyünk nekem...szoktam otthon segíteni, megpróbálok minél jobb jegyeket hozni, bele is adnék a telefon árába szóval..

13 L



2014. júl. 2. 13:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok

Attól, hogy valami olcsóbb, még nem feltétlenül ócskább, nem jelenti azt, hogy hamar elromlik. Telefonoknál főleg nem. Páromé 40 ezer volt 4 évvel ezelőtt, azóta valószínűleg jóval olcsóbb, és semmi baja nincs. Húgomé egy 30 ezres Huawei, neki is megvan vagy 3-4 éve. És mindkettőn van minden, amire szükségük van.

Ha az ember nem dobálja, nem ejti le úton-útfélen, akkor nem romlik el. Félévente érdemes elvinni szervízbe, ott csinálnak egy szoftver frissítést és ugyanúgy működnek tovább.

Azt írtad, nem az árral van baja. Előtte meg azt, hogy azt sem tudja, milyet szeretnél, mert nem engedte végigmondani. Akkor most mi van? Honnan tudod, hogy nem lenne rosszul az árától?

Amúgy az Advance ugyanazt tudja, mint az S4, csak harmadannyiba kerül.

Ez a görcsös ragaszkodás az S4-hez olyan, mintha egy Macbook pro-t akarnál. Valami, ami mocskosul drága, fölösleges, és a tizenéveseknek csak azért kell, hogy elmondhassák, hogy van.

2014. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat.
2014. júl. 2. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!