Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kaphatom vissza az egy...

Devourlord kérdése:

Hogyan kaphatom vissza az egy éves fiam?

Figyelt kérdés
1 Éves kisfiamat az élettársam barátnőm napokkal ezelött elvitte a szüleihez ahonnan azért jöttünk el mert mikor 2 hónapon át a kicsit láttam szenvedni mert dokihoz járkáltunk vele gyűltek a gyógyszeres receptek és nemváltották ki és ezért ezdtem dühös lenni. Rá néhánynappal azután korházba került a kicsi a betegségsorozatai miatt. Ezért elhatároztuk hogy az én szüleimhez költözünk és nagy nehezen a gyereket a mi nevünkre irattuk át és így mi 2-en lettünk a törvényes gondviselői. kezdett helyrejönni meg minden de napokkal ezelött lelépett minden szó nélkül és elvitte a gyereket! Mit tegyek? Itt jó helye volt a kicsinek ott meg már 2 hónap után korházba került mit tudnák tenii? Segitsetek kérlek!

2014. jan. 17. 15:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Eloszor is az asszonynak szolnek h hozza vissza. Ha harmadjara is nemet mond rendort hivnek.
2014. jan. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Megfogod, visszaviszed magadhoz, kiváltod a gyógyszert és meggyógyítod.
2014. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Elég zavaros a sztori...


Fiatalkorúak vagytok, és a szülők voltak a gyámok? Vagy hogy van ez, hogy a te kisfiad, és nagy nehezen sikerült a nevetekre íratni?


És miért a szülőknek kellene kiváltani a gyógyszert?


A gyerek anyja az élettársad?


Ha nem ő a gyerek anyja, akkor menj el a fiadért, és vidd haza!


Ha ő a gyerek anyja, akkor is menj érte, de ezzel egy időben keresd meg a gyámhivatalt, ők el fogják mondani, mi ennek a hivatalos menete, mert van egy olyan sejtésem, hogy itt elég kesze-kuszák lehetnek a kapcsolatok.

2014. jan. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Azonnal beadnám a gyermekelhelyezési kérelmet és a gyámügyhöz fordulnék. Ha nálad van a gyermek lakcíme, akkor joggal viheted vissza magadhoz, de ha nem nálad van a hivatalos cím, akkor csak a hivatalos eljárás segíthet.
2014. jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ebből egy szót se értek. Ki vitte el azt a gyereket, kik a szülei, egyáltalán mi baja a gyereknek? Sajnos aki ennyire nem tud írni, annak nem lehet fórumon segíteni...
2014. jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Sajnos egy szót sem értek az egészből...
2014. jan. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben is írhattál volna. Mit tudunk segíteni?
2014. jan. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem.

Beteg nem azért lett a gyerek, mert a másik nagyszülőnél élt, hanem mert nem lett kiváltva a gyógyszer. Ez meg a szülő felelőssége, pont annyira a tiéd is, mint az anyáé.

2014. jan. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A Gyerek megszületett akor énmár elmúltam 18 de a párom nem ezért az édesapja volt a magzatgondnok de mikor már 3 hónapos lett a kicsi és mivel én és a párom nemvoltunk munkaképesek mert tanultunk ezért nemvoltunk a hivatalos gyámja a picinek. de mikor korházba került felkaptam a vizet és ezért elhoztam a páromat és a picit is és elintéztük hogy mi legyünk a gyerek gyámja. És hogy nálunk lehessen a kicsi ezért elmondutk miért akartuk a saját nevnkre iratni a kicsit. Amiben az élettársam elmondta hogy a szülei nem támogadtak minket anyagilag mi pedig nem tudtuk a picit ellátni mert nincs saját keresetünk. Ezért miután átlett iratva a kicsi hivatalosan is ránk az én szüleimhez költöztünk. a pici meggyógyult rendesen fejlődött egészséges élete volt. És 5 napja mostmár hogy a párom visszavitte a szüleihez és nemtudom mit csináljak! :( A pici lakcíme ide szól igen és már szóltam neki legalább 6x-or hogy jöjjön vissza de nemet mond. a Gyámhivatalban meg azt mondták hogy ha elindítom a gyermekelhelyezés ami minimum3 hónapot venne igénybe akor a gyereket lehet hogy kiemelik tőlünk és nevelőkhöz kerül amit meg nemszeretnék.
2014. jan. 19. 12:35
 10/15 anonim ***** válasza:
Írni és értelmesen fogalmazni nem tudsz, az már egyszer biztos...
2014. jan. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!