Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kaphatom vissza az egy...

Devourlord kérdése:

Hogyan kaphatom vissza az egy éves fiam?

Figyelt kérdés
1 Éves kisfiamat az élettársam barátnőm napokkal ezelött elvitte a szüleihez ahonnan azért jöttünk el mert mikor 2 hónapon át a kicsit láttam szenvedni mert dokihoz járkáltunk vele gyűltek a gyógyszeres receptek és nemváltották ki és ezért ezdtem dühös lenni. Rá néhánynappal azután korházba került a kicsi a betegségsorozatai miatt. Ezért elhatároztuk hogy az én szüleimhez költözünk és nagy nehezen a gyereket a mi nevünkre irattuk át és így mi 2-en lettünk a törvényes gondviselői. kezdett helyrejönni meg minden de napokkal ezelött lelépett minden szó nélkül és elvitte a gyereket! Mit tegyek? Itt jó helye volt a kicsinek ott meg már 2 hónap után korházba került mit tudnák tenii? Segitsetek kérlek!

2014. jan. 17. 15:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
hallod nemazért de tiszta ideg vagyok és csodálkozol a helyesírásomon? és nem leszólásokat hanem segítséget értelmes válaszokat várok!
2014. jan. 19. 13:38
 12/15 anonim ***** válasza:

Azért hívom fel a figyelmedet a helyesírásodra, mert, ha ilyen buta vagy ténylegesen, akkor a gyereknek sajnos nem is lenne jó helye nálad. Egyszerűen nem vagy érett gyereknevelésre.

Ha meg tényleg csak idegesség, akkor is figyelj oda jobban, mert ez nem múlhat idegállapoton. Mellesleg akkor meg a dühkitöréseiddel van gond, ha ennyire nem tudsz uralkodni magadon.

2014. jan. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Figyelj, ezen a fórumon az emberek csak úgy tudnak segíteni, ha érthetően megfogalmazod a problémáidat és normálisan írod le. Különben érthetetlen, amit írsz, nem tudjuk, mit szeretnél! Ez nem leszólás, hanem alap dolog egy internetes fórumon (és egyébként bárhol máshol is, ahol írásban kell kommunikálni). Te se tudnál válaszolni egy olyan kérdésre, amit nem értesz, mert igénytelenül, pocsékul írták meg. Ha elvárod idegen emberektől, hogy segítsenek megoldani a problémáidat, az a minimum, hogy érthetően megfogalmazod és tisztességesen írod le, mi a bajod.
2014. jan. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Röviden. A párom elvitte a gyereket ahonnan azért jöttünk el 9 hónapja mert a gyerek korházba került, mert az ő szülei nem támogattak sem anyagilag sem tanácsokkal. Eljöttünk 9 hónapot itt voltunk a gyerek betöltötte az első életévét teljesen helyrejött minden rendben volt és 5 napja visszavitte a gyereket oda merthogy neki ott kényelmes. És nemakar visszajönni. A védőnők pedig folyamatosan azt mondták neki hogy alkalmatlan anyának. gondolom ezért vagy nemtudom miért. A Kérésem pedig az lenne hogy Segítsetek tanácsokkal hogy hogyan szerezhetném vissza legalább a gyereket mert tudom hogy ott nincs jó helye.
2014. jan. 19. 20:11
 15/15 anonim ***** válasza:
De mivel került kòrházba?Kiszáradt?Amùgy ha ilyen gondok vannak akkor engedd hogy onnan nevelőszülőkhőz(jò helyen lesz addig legalább) és mikor lezárul a gyámügynél az elhelyezés akkor onnan magadhoz veheted!!!!
2014. jan. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!