Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? KÉRLEK SEGÍTSETEK!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? KÉRLEK SEGÍTSETEK! (részletek lent)

Figyelt kérdés
A történet ugy kezdődött,hogy uj osztályom lett (középiskola miatt) és nagyon de nagyon megtetszett az egyik osztálytársam...Késöbb belészerettem.De volt barátnője ezért nem mondhatam el neki mit érzek,de már annyira fájt,hogy muszály volt elmondanom a barátnöimnek....Eközben a srác meg a csaja szakítottak...De én akkor sem mertem elmondani mit érzek,de közeledtem hozzá...Minden kezdett egyenesbe jönni,erre a barátnőim megkérdezték a fiút,hogy járna e velem,ő meg azt válaszolta,hogy még az ex csaját szereti,de ha nem szeretné elgondolkodna rajta...Azóta nem értem a fiút,néha ugy viselkedik mintha gyülölne,néha meg mint akibe fülig szerelmes...De még most sem hallota az én számbol h tetszik nekem...De félek hogy nem tetszem neki...Szerintetek??? :'(((
2010. szept. 22. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Jós és léleklátó a 101-es melléken.
2010. szept. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ne izgulj ennyire, ha összeilletek összejöttök, ha nem akkor meg jobb így.:)

beszélgess vele, legyetek kettesbe és beszéljétek meg ezt a dolgot

2010. szept. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt mi innen nem tudjuk megmondani. Az ember az ilyet erzi, vagy ha nem, hat var egy picit turelmesen, amig nem valik egyertelmuve. Ezt tudom neked is javasolni, csak turelmesen, valoszinuleg meg o is bizonytalan. (Nem kotozkodni akarok, de a muszaj pontos j, ezt a jovodre nezve nem art tudnod)
2010. szept. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerü számomra,sok csalódásom volt már,és nagyon félek egy ujabbtol... :(((
2010. szept. 22. 16:33
 5/7 A kérdező kommentje:
(:) Kösz a magyar helyesírási leckét,megfogadom a tanácsodat..
2010. szept. 22. 16:35
 6/7 Krissz93 ***** válasza:

mi a faszomért kell ennyit drámázni? Minden második kérdés ugyan az.. Mit tegyek így? Mit tegyek úgy? Minek kell ilyen szarságokkal foglalkozni? Egyszerűen csak szarjátok le az egészet... Nem értem miért kell ennyit érzelgősködni..

Az nem tesz jót neked..

2010. szept. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem tese voltál még szerelmes a büdös életben...
2010. szept. 22. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!