Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem kaphatom...

Mit tegyek, ha nem kaphatom meg? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy okos telefont, mivel ami most van (nagyon rossz állapotú)az már szinte elromlott: nem tud fotózni, lefagy, kikapcsol, hívást néha nem tudok fogadni. Nos, ezzel elő is álltam apumnál, de csak ennyit mondtam: apa szeretnék beszélni telefon ügyekről. Magyarán szólva el sem mondtam milyet akarok, mennyiért, miért. Egyből azt mondta, hogy mivel "rossz" tanuló (4-5, néha becsúszik egy-egy hármas,de mindent megteszek, ami tőlem telik) vagyok, ezért nem kaphatok. Azért szerettem volna nyár előtt kapni, mert szerettem volna fotózni, megörökíteni a pillanatokat. A telefont amúgy névnap+szülinap+karácsonyra kértem volna, tehát mindegyikre csak ezt, meg hogy hadd kaphassam meg előbb. Szerintetek mit tegyek, hogy megkapjam? Amúgy igazán nem vagyok olyan, hogy semmit nem teszek le az asztalra, és várom, hogy mindent megvegyünk nekem...szoktam otthon segíteni, megpróbálok minél jobb jegyeket hozni, bele is adnék a telefon árába szóval..

13 L



2014. júl. 2. 13:28
1 2
 1/12 KedvesPitypang válasza:
Mondd el ezeket Apukádnak, ne riadj vissza attól, hogy már az elején lehurrogott. :) sok szerencsét :))
2014. júl. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy már mindent mondtam. De ebben az fáj a legjobban, ha a testvérem ennyit mond: "telefont szeretnék", egyből megkapja. Azért szerintem ez nem fair.
2014. júl. 2. 13:40
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen telefont akarsz?
2014. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy s4, de a felét kifizetném. És még neki el sem mondtam, nem hagyta, hogy befejezzem..
2014. júl. 2. 13:52
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen drága telefont én se vennék egy 13 évesnek, bocsi.
2014. júl. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De itt nem tudhatta, hogy milyen telefont akarok és mennyiért. Lehet, hogy éppen csak 20 000 ft-osat szerettem volna.
2014. júl. 2. 14:07
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Uramisten micsoda igények ennyi idősen. Nyári élmények fotózására százhányezres teló...

Ha az S4-nek kifizetnéd a felét, de a szüleid nem tudják/akarják a másik felét, akkor miért nem fogod a pénzedet, és mész magad venni egy feleannyiba kerülőt???

2014. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az S4-et hanyagold... Rohadt drága, és nem éri meg. 3 ismerősömnek is van, kb. havonta viszik szervízbe.

Ezen kívül még fölösleges is, egy olcsóbb telefon is tud annyi, amennyire Neked szükséged van. Nem kell a majdnem legdrágábbat kiszúrni. Egy 20-30 ezres teló is tud nagyon jó képeket csinálni, zenét lejátszani, videózni, azokon is lehet netezni, ha akarsz, van rajtuk Viber, Messenger. És még azok is tele vannak olyan alkalmazásokkal, amit a büdös életben nem használ az ember.

Szóval, ha még nem sikerült beszélned Apukáddal, akkor előbb tegyél le az S4-ről, mert ha bele is egyezne, hogy vesz Neked telót, de megtudja, hogy ilyet akarsz, akkor keresztet vethetsz az egész új-telefon témára...

2014. júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De neki nem az árral van baja, hanem velem.

Azért nem szeretnék fele annyiba kerülőt, mert tudom hamar elromlana, meg abból is vehetnénk újat. És szeretnék egy s4-et, hogy utána 3-4 évig ne kelljen mást venni.

2014. júl. 2. 15:52
 10/12 A kérdező kommentje:

*Mert tudom hamar elromlana, és utána megint vehetnénk újat.

Meg részletekben fizetnénk szóval nincs az árral probléma.

2014. júl. 2. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!