Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kaphatom meg azt,...

Miért nem kaphatom meg azt, amit már nagyon régen meg kellett volna?

Figyelt kérdés
Tanácsokra lenne szükségem. Üzenetet, ha meghallgatnál.
2014. jan. 4. 02:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a baj?
2014. jan. 4. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Jegygyűrű? iPhone? Szexpóz?
2014. jan. 4. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindig megvan az oka, hogy nem éppen azt adja az élet, amire azt gondoljuk, hogy szükségünk van. Ez ellen lehet küzdeni, de leginkább felesleges. Ha körbe néz az ember, akkor látja azt maga körül, amit ő nem kapott, meg és ez frusztráló, persze, de hidd el, hogy azoknak az embereknek más hiányossága van az életében.

Más az, ami nekik okoz ekkora fájdalmat. Mindig beéri az ember a saját boldogságát, és akkor érti meg, hogy miért nem lehetett az övé akkor. Ebben gondolkodj, és hidd el, hogy könnyebb lesz! Mindig a vágyaink hajtanak előre, és ettől tudunk fejlődni is :)

2014. jan. 4. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor kapsz meg valamit az életben, amikor végleg lemondasz róla!

Ezt én is tapasztaltam. Régebben volt egy rövid kapcsolatom egy pasival, aki nem akart elköteleződni, így hamar vége lett a dolognak. Nekem sokáig fájt érte a szivem, vártam hogy jelentkezzen. Elmúlt majd egy év, mire sikerült túl tenni magam a csalódáson, lemondtam róla. Erre mit ad Isten, újra megjelent az életemben, megint találkozgatunk.

Szóval, csak ki kell várni...

2014. jan. 4. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy az ember megkap valamit az élettől (ez egészen kivételes égi adomány lehet csak). Az meg, hogy meg kellett volna kapni ? Mért kellett volna ??? A legtöbb dologért dolgozni kell, keményen és kitartóan, megfelelő eszközökkel. Majd a ember maga eléri azt, amire vágyik. De, azt is tudomásul kell venni, hogy lesz ennek is ára, nemcsak a belefektetett energiára gondolok, hanem arra, hogy adott cél felé haladva az ember sokszor nem veszi észre, hogy más céloktól meg eltávolodik. Fiatal korban azért az ember nincsen tisztában azzal, hogy mik is a valóban fontos dolgok az életben és a fontosság az viszonylagos, fiatalon más lehet, mint éltesebb korban.
2014. jan. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerezd meg egyedül.
2014. jan. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tanácsokhoz valódi problémára van szükség, nem csak egy kőre, amit unalmadban vagy dühödben behajítasz a tóba és várod a hullámokat.


Miért gondolod azt, hogy valamit (vagy bármit is) már nagyon régen meg kellett volna kapnod? Lehet, hogy még nem vagy rá érett, hogy megkapd, vagy soha nem leszel rá érett, hogy megkapd.


Tudod, mint mondott Buddha? "Az elvárások a csalódások forrásai."


Szóval, mi a konkrét problémád?

2014. jan. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán próbálj meg hatni a szüleidre, hogyha valamit nagyon szeretnél. Ha nem tudsz, vagy mindenáron ellenállnak, akkor igyekezz azon, hogy minél előbb elköltözz onnan. Ha felnőtt leszel, akkor senki sem korlátozhat abban, hogy hol laksz, kivel élsz, mit csinálsz. Kitartás! :)
2014. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!