Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, akiknek a férje/párja...

Nők, akiknek a férje/párja sokat dolgozik, hogy bírjátok a "magányt"?

Figyelt kérdés

Mi fiatalok vagyunk,5 éve együtt,rengeteget dolgozunk mind a ketten,igaz jó pénzért,de egy idő után nem motivál .

Egy háztartásban élünk,én mégis magányos vagyok,hiányzik , éjfél után érünk haza ,tusolás,fogmosás ,ha van erő ,akkor szex és alvás.

A szabadnapjaink szinte szőkőévente esnek egy napra . Legutóbb 2 (!!) hónapja töltöttünk együtt egy egész napot.


Sajnos más lehetőség nem nagyon van . Olyanok is írhatnak akiknek esetleg külföldön dolgozik a párja, hogy lehet ezt átvészelni ? főleg,hogy nem látni a végét.


2014. jún. 20. 15:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

Több munkahelyen dolgoztok, vagy ennyire eltérő a munkarendetek?


Ezt hosszútávon megsínyli a házasságotok.

2014. jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Reggeltől estig dolgozunk 12-14 órákat, heti 1 szabadnappal. Nálam változóak a szabadnapok ,de szinte sosem egy napra esik a pároméval:( Az a vicc,hogy sosem voltam egy társfüggő ember,szeretek egyedül is lenni ,de már tényleg úgy érzem,mintha szingli lennék ..sokat sírok is,pedig ez sem jellemző egyáltalán . Hiányzik a párom és nem tudom mi értelme így élni,hogy az embernek van pénze,de semmi más nincs mert egy strandra vagy akárhova nem jut el.
2014. jún. 20. 15:56
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Változtatni kellene, mert nem fogjátok tudni túlélni. Te már rosszul érzed magad tőle, és magányos is vagy. Ez így nem maradhat.
2014. jún. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%
Sok nő kibírja a magányt.(más karjai közt)
2014. jún. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj lenne hogy ahogy lehetőség adódik megtaláljátok egymást, különben darabokra hullik az egész. Ha mindketten karriert építetek inkább, akkor viszont muszáj beszélni erről. S arról is hogy nem ártana ha lenne olyan időszak ahol a munka meg a telefon és egyéb elérhetőség sutba van vágva - s ki tudnátok kapcsolni és egymásra hangolni. Ez egyébként se élet szerintem, mert ha nem tudjátok a hétköznapokban egymást támogatni, úgy hogy lenne idő feltöltődésre, akkor nem ér semmit az egész. Egyébként azt javaslom, hogy ha hegy nem megy mohamedhez, mohamed menjen a hegyhez - és lepd meg azzal hogy szállást keresel a közelében és oda várod haza.
2014. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Együtt lakunk :D csak a magányosság miatt írtam,hogy írhatnak olyanok is akik esetleg más országban,távol élnek egymástól.


Karrierépitésről esetemben szó sincs,nekem nincs túl sok választásom munkahelyeket illetően.

Ő lépked felfelé a ranglétrán,aminek persze örülünk mind a ketten . De sajnos,mivel vendéglátásról beszélünk ezzel együtt jár a sok munka.

2014. jún. 20. 16:12
 7/19 anonim ***** válasza:
Én emiatt hagytam ott a munkahelyemet. Mindjárt jobb mindkettőnknek. Majd keresni fogok 4-6 órás munkát vagy alkalmit, nem értem miért dolgoztok mindketten napi 12 órákat. Ebbe akartok belepusztulni? Mert másra nem jó és így a kapcsolat is tönkre fog menni.
2014. jún. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De mást nem tudunk,én még igen,sokkal kevesebb pénzért,de a páromnak nicnsen más végzettsége,nem ért máshoz.
2014. jún. 20. 16:28
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így vagyunk a párommal, én most tervezem, hogy felmondok. Én is kikészültem már a "magánytól". Fontos a pénz persze, de nekem nem ér annyit,hogy csak aludni járjunk össze.Mindenhol meg kell találni a középutat.
2014. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A férjem nem dolgozik sokat, mégis magányos vagyok.
2014. jún. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!