Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, nektek is gyakran van...

Nők, nektek is gyakran van úgy, hogy késő estig dolgozik a férjetek, és még hétvégén is? Hogy bírjátok? Mert én nagyon rosszul.

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 20:08
1 2
 1/16 intrepid ***** válasza:
87%
Nem tudom, én is annyit dolgozom, hogy az már kezd az ivás rovására menni. Muszáj. Ha nem dolgozom ilyen sokat, akkor nincs pénz, és az a baj.
2013. júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Értem, értünk teszi. Amikor nincs itthon, akkor végzem az olyan házimunkákat, amelyeknek nem állnék neki, mikor végre együtt lehetnénk.
2013. júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%

Egy bizonyos mennyiség felett már nem értünk, meg értetek teszi, hanem magának.

Elég vacak duma ez az értünk teszi.

2013. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%

ha nem csinálja meg a rá bízott munkát, akkor búcsút mondhatna az állásának. márpedig élni kell valamiből. vannak húzós időszakok, amikor csak a munkából áll az élete, de szerencsére nem az a workaholic típus. amikor tudjuk, kihasználjuk az együtt töltött időt, sok érdekes programot szervezünk. amíg ő dolgozik, addig nekem marad időm magamra és a háztartásra. természetesen én is dolgozom, bár kevesebbet és nem olyan komoly szintűt mint ő, viszont ha munkáról van szó, akkor nekem is félre kell tennem a magánéletet.


addig ne aggódj míg van ideje és energiája rád is. ha már csak a munkának él, akkor próbáld neki megmutatni hogy azon kívül is van élet, és igyekezzetek kihasználni a szabadidőt amit együtt tölthettek.

2013. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Hú, a szemét dög. Dolgozik? Viszi haza a pénzt? Eltartja a családját?

Megáll az ész, milyen emberek vannak...

2013. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Eddig két ffival éltem együtt, a másodikkal jelenleg is. Mind a kettő veszett munkamániás. Lehet, hogy erre a típusra bukom, nem tudom. Engem egyáltalán nem zavar. Szeretek egyedül lenni. Ha nincs itthon, olvasok, kutyátsétáltatok, befestem a hajam, beülök egy kád vízbe, leradírozom a testem, természetesn főzök, hogy legyen kaja, mire hazaér. De ezeken kívül is kb félmillió dolog van ami nem társas tevékenység, ezért akkor is egyedül csinálnám, ha nincs itthon, vagy akkor nem tudnám csinálni.

Pl. nem mászkálnék 1 órát a lakásba mama zuhanysapival a fejemen hajfestés közben, lyukas fekete pólóban, ha itthon lenne.

Egyébként minden hónapban minimum 2x túlórázik szombaton is.

Szerintem találj ki egy hobbit, mert nem normális, ha nem tudod magad elfoglalni. Ezek szerint te nem is szeretsz egyedül lenni? Csak magaddal?

2013. júl. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk sokkal rosszabb a helyzet!

Kedden és csütörtökön 16 órázik, ami azt jelenti, hogy délután 3-tól másnap reggel 7-ig dolgozik, majd hazajön és jogosan, de alszik minimum 12-14-ig.

Vasárnap meg reggel 7-től hétfő reggel 7-ig, tehát 24 órázik.

A legtöbbször vagy nincs itthon, vagy alszik, illetve van a délután, amikor is legtöbbször meg nekem van munkám.

Rettentő rossz!

Pl. a vasárnap olyan, hogy majdnem meghalok, mert nem akarok akkor party-zni, meg mit tudom én, miközben a párom dolgozik, és a házimunka sem annyi hogy egy egész nap rámenjen.

2013. júl. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Itt is van ilyen, ki kell bírni.
2013. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Ja értem dolgozik,meg hozza haza a pénzt...Miért abból ő is eszik-iszik-lakik...Ha egyedül lakna akkor tán nem kéne dolgoznia?Amúgy én is dolgozom,igaz én hévégén nem ő meg szinte mindig,de mégsem jutunk 5-ről-6-ra és kezd elegem lenni ebből,hogy folyton itthon ülök egyedül.27 évesen nem erre vágyom,mert ha még "talicskával" tolná haza a pénzt,egye fene,valamit valamiért,de így...?
2013. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Ha egyedül lakna akkor tán nem kéne dolgoznia"


Mondjuk egy ember eltartása lényegesen kevesebb munkával elérhető.

2013. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!