Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, nektek is gyakran van...

Nők, nektek is gyakran van úgy, hogy késő estig dolgozik a férjetek, és még hétvégén is? Hogy bírjátok? Mert én nagyon rosszul.

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 20:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10-es de itt mindenki dolgozik, ha jól értem... szóval itt inkább a munkakörrel járó munkamennyiséggel van a gond.
2013. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Jó de pl amit a 9 írt aki egy hónapban 4-5 napot dolgozik azt nem nevezném munkának. Abból annyi bevétel lehet, hogy szinte semmit nem ér. Nyilván ha nem hétvégente dolgozna hanem hétköznap napi 8 órát nem unatkozna és jobban élnének.
2013. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
szerintem ő azt írja, hogy h-p dolgozik, a pasija meg hétvégén is. Na mindegy, engem nem zavar, h a párom sokat dolgozik, vannak tervei, amiket meg akar valósítani. Szakmai értelemben. Ő ettől boldog.
2013. júl. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Számomra azért nem mindegy, hogy a párom a megélhetésünkért robotol és azért, hogy valamit tudjunk még hó végén az asztalra tenni, avagy azért nem látom sosem, hogy a havi bevétele 450 ezer helyett 475 ezer legyen.

Persze túloztam, de gondolom a mondanivalóm lényege érthető.


A párom megszállott munka bolond. Saját vállalkozása van, ergo kb olyan ütemben dolgozik ahogy szeretne, van hogy egész nap otthon van, de olyan is hogy megcsúszik és akkor reggel 8-tól este 8-ig gürizik, hogy behozza a lemaradást. Néha befut egy-egy olyan meló, amit imád és amire nem tud nemet mondani, ilyenkor is befuccsoltak a közös estéknek, de valahol megértem. Én is kicsit munka őrült vagyok, bár én nem ennyire. Az azért hozzá tartozik, hogy én nem is a saját cégem sikeréért talpalok, tehát ez valahol szerintem természetes is. A lényeg, hogy számára az a fontos, hogy olyat csináljon amit szeret, de azért rám is maradjon ideje és ez nekem jó így. Ahogy valaki már írta, jó egy kicsit egyedül lenni, magamba szállni, amikor hazaérek, pihenni, avagy csak magammal foglalkozni, csinálni a kis dolgaimat. Mire hazaér a párom (ha túlórázik), addigra tudom úgy fogadni, hogy nem az az első gondolatom, hogy úristen hagy zuhanjak le 10 percre a kanapéra, különben meghalok. :)

Hozzáteszem, ő péntek déltől hétfő reggelig abszolút nem dolgozik általában, így ki vagyok békülve a helyzettel.

2013. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

9-vagyok.Hol írtam,hogy én havi 4-5 napot dolgozom?H-P dolgozom.

És persze el tudom foglalni magam(hazamegyek anyámhoz,sportolok,barátnőkkel találkozom stb),de ha mindig az van,hogy foglaljam el magam,akkor minek vagyunk együtt?

Amúgy a párom lovasoktató,és ezért minden hétvégén dolgozik.Régebben vasárnaponként nem dolgozott,de mostmár akkor is,és baromira elegem van ebből,közben meg keres 100 ezret...

2013. júl. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Eltartásról meg annyit,hogy megnézném,hogy élne meg ebből itt Bp-en egyedül...
2013. júl. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!