Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem megyünk együtt nyaralni,...

Nem megyünk együtt nyaralni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

én: 43/N,elvált, gyerekem nincs, Ő: 50/F, özvegy, 2 lánya és 4 unokája van.

Tavaly nyáron ismerkedtünk meg, természetesnek vettem, hogy fiatal is a kapcsolatunk, meg ő már előre be is fizetett a lányaival a tengerpartra, így külön nyaraltunk, megbeszéltük, h majd idén együtt.

Eljött az idén nyár, benyögte tegnap, hogy 10-10 napot hol egyik, hol másik lányával óhajtja tölteni, mi majd októberben megyünk valahova. csakhogy nekem a munkám miatt most van szabim aug 20ig, októberben nem lesz szabin. Csak én látom úgy, hogy húzza-halasztja a dolgot?



2014. jún. 17. 11:17
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

"Szóval ő gyerekvigyázónak kell a nyaralásra, hogy a gyerekei és a párjaik pihenhessenek? "

Igen, ez így van. Ő ilyenkor az ügyeletes, napos, bébiszitter. Meg olyankor ő vesz meg a gyerekeknek mindent.

2014. jún. 17. 12:24
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
ha van lehetőséged elmenni bnővel menj el. én elmennék.és tudod miért? mert ha most nem mész el,akkor bebizonyítod neki h az van amit ő akar. és soha nem fog elmenni veled,mert minek is menne,ha te úgyis otthon ülsz és rá vársz. te is mondhatnád hogy te meg azért nem mehetsz vele mert csajozni fog.? ülj otthon egész nyáron,mert ő hisztizik,ha elmész?(amúgy szerintem te ebbe a kapcsolatba a jelenlegi statuszodnál nem fogsz feljebb jutni. te csak úgy vagy,hogy ne legyen magányos.biztos együtt se laktok szerintem) hajrá Balcsi :))
2014. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
90%
Mi a fenének vagy együtt ezzel az emberrel?
2014. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
90%

Na ez az... miért vagy te ezzel az emberrel? Házicselédnek? Mert azért jó, ha van nő a háznál, mos, főz, takarít.


Szerintem te is érzed, hogy ennek a kapcsolatnak így nincs nagy jövője. Szóval tessék szépen szakítani és más pasi után nézni, aki törődik is veled.

2014. jún. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy fontos ennek az embernek és ne kösd le magad mellette. Szakíts vele és meglátod mennyire nem fogja érdekelni. Még fiatal vagy, találhatsz egy normális kapcsolatot.
2014. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell túlbonyolítani a dolgokat. Látszik, hogy próbálod őt takargatni, de felesleges. Ennek így nincs jövője, szerintem te is érzed belül. Tedd meg magadnak azt a szívességet, hogy szakítasz vele.
2014. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
85%

Azért két felnőtt lány férjjel, gyerekekkel nem egészen olyan, mintha kis gyerekei lennének, és ők az elsők!

Hagyd a fenébe ezt az embert, keress jobbat, aki többre értékel!

2014. jún. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%

"Nem megyünk együtt nyaralni, mit tegyek?"


Legközelebb ne állj be egy sorba hetediknek!

2014. jún. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!