Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem megyünk együtt nyaralni,...

Nem megyünk együtt nyaralni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

én: 43/N,elvált, gyerekem nincs, Ő: 50/F, özvegy, 2 lánya és 4 unokája van.

Tavaly nyáron ismerkedtünk meg, természetesnek vettem, hogy fiatal is a kapcsolatunk, meg ő már előre be is fizetett a lányaival a tengerpartra, így külön nyaraltunk, megbeszéltük, h majd idén együtt.

Eljött az idén nyár, benyögte tegnap, hogy 10-10 napot hol egyik, hol másik lányával óhajtja tölteni, mi majd októberben megyünk valahova. csakhogy nekem a munkám miatt most van szabim aug 20ig, októberben nem lesz szabin. Csak én látom úgy, hogy húzza-halasztja a dolgot?



2014. jún. 17. 11:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
93%

miért ne mehetnél bnőddel?

foglaljátok le és menjetek!

érezd jól magad!

2014. jún. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
75%

Ha te mással nem mehetsz, de ő egyedül mehet, ezt igy nyugodtan mondd meg neki !

De amit én nem értek, az az hogy miért nem tudsz azon a nyaraláson te is részt venni?

2014. jún. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
88%
Ő nem akar rád időt szakítani, sokadik vagy a sorban, de azért meg hisztizik, ha mással mennél el. Erre csak azt tudom írni: ha neked ez kell, egy ilyen "párkapcsolat", akkor magadra vess. Ha neki megvan a saját magánélete, Neked miért ne lehetne? Más lenne, ha azt mondaná, hogy vigyáznia kell az unokákra, mert a szünetben az anyjuk nem tudja máshogy megoldani a felügyeletet, de a komplimentjeidből látszik, hogy szó sincs semmi kényszerről, egyszerűen nincs igénye arra, hogy együtt is legyetek a szabi alatt. Ebből is látszik, hogy te csak egy kellemes kis mellékszereplő vagy neki, amikor épp jólesik, és ennél többet nem is akar tőled. Ennél jobbat szerinted nem érdemelsz? Vagy máshogy megközelítve ilyet, akinek ennyire vagy fontos, minden bokorban találnál.
2014. jún. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
83%

Te miért nem mehetsz velük?


Én elmennék egy barátnőmmel nyaralni, vagy családtaggal. Aztán majd októberben mentek, ha nem is nyaralni, de egy-egy hosszú hétvégére.


Egyébként valóban fura, hogy megbeszéltétek a nyarat és veled most közli, hogy még sem. Nyilván eddig is tudta, hogy fog menni a lányaival nyaralni.

2014. jún. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
19%
Nem fogsz elmenni a baràtnõddel a Balatonra se és szakìtani sem fogsz. A pénz nagy úr.
2014. jún. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
93%

Te miért nem mehetsz velük?


Nekem édesapám hunyt el,édesanyámnak 3év múlva lett új kapcsolata,fél év után bemutatta nekünk.

Nyaralni addig mi is úgy jártunk,hogy csak anya,mi a férjemmel,kislányunk,és anya a nővéremmel,és a kisfiuk (szintén más igények miatt,mi inkább túrázós,tengerpartos,kirándulós nyaralást szeretünk,nővéremék welnneses,napozós,nagyot pihenős nyaralást,anya meg természetesen jön mindkettőnkkel)

De onnantól,hogy lett új párja,természetes volt,hogy ő is jön velünk,a nyaraláson pedig nem lógtunk egymásonhol ők mentek el egész napra romantikázni,hol minket szabaditottak fel kicsit,és mehettünk,és ők gyerekeztek.Az éven is így lesz.

2014. jún. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Utolsó:nem támogat engem anyagilag!még ajndékokat sme kapok tőle, max rózsa, bonbon alkalmakkor. :-)
2014. jún. 17. 12:16
 18/28 A kérdező kommentje:
Valószínű nem szeret annyira, hogy velük menjek nyaralni, mondjuk azt szokta mondogatni, hogy az neki nem pihenés, ha az unokákkal van, mert nehezen viseli a hisztijüket, meg az egész napos nyávogásukat. Ha megjön, akkor itthon piheni ki magát, még a munkahelyén is többet pihenhet, mint a nyaraláson, ahol rá vannak bízva a kicsik!
2014. jún. 17. 12:18
 19/28 anonim ***** válasza:
21%

Szóval ő gyerekvigyázónak kell a nyaralásra, hogy a gyerekei és a párjaik pihenhessenek?

Szerintem várd meg az októbert, hogy akkor mi lesz. Ha nem is lesz már akkor szabid, de lesz pl. október 23-i ünnep miatt hosszú hétvége, így el tudtok majd menni valahova kettesben.

2014. jún. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
63%
Vagy pedig a csaladja nem szeret teged annyira, hogy veled menjenek nyaralni. ezt is vedd szamitasba.
2014. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!