Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarunk mégis együtt...

Miért akarunk mégis együtt nyaralni menni? Ha megviselné a dolog, akkor nem jönne, nem? Szóval meg sem viseli?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy a barátommal kb most szakítottunk, tudjuk hogy nem megy együtt, bár ő szeret engem, tudja hogy én nem érzek már iránta, mégis el akarunk menni együtt nyaralni 4napra a jövőhéten a Balatonra kettesben.

Szóval a nyaralást nem mondjuk le...pedig a szállást az én szüleim fizetik, mi csak a fejenkénti költőpénzt visszük.

Ja még mielőtt valaki azt hiszi, nincsen szex!

Én 17 éves lány vagyok, Ő 20. És 7,5hónapig jártunk


2010. jún. 25. 17:53
 1/10 A kérdező kommentje:
Meg leirtam neki, hogy mi a helyzet, mert msnen beszéltünk, mégis akar látni holnap... bár én már nem szivesen találkozom vele. De nem értem, akkor ha szeret minek kinozza magát ezzel meg a nyaralással is?
2010. jún. 25. 17:56
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem abban reménykedik, hogy újra összejöhet veled, elvégre 4 napot kettesben lesztek...
2010. jún. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
első válaszolóval értek egyet
2010. jún. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom reménykedik. Vagy ha nagyon mocsok akarok lenni, akkor nem akarja veszni hagyni a négy nap balcsit. Elvégre nem ő fizeti.
2010. jún. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

de már 2hete is ez volt a baj, hogy nem érzek, oké kértem tőle még 1 esélyt, azthittem menni fog, de nem megy.

Pont ő mondta hogy nem fogja többé hagyni, hogy játsszak vele! De nem játszom vele, ez nekem is rossz érzés.

Tudja már hogy nem fog menni! Megtehetné azt mégis, hogy nem jön el.

2010. jún. 25. 18:07
 6/10 A kérdező kommentje:
attól még hoz magával költőpénzt, és holnap meg átugrok hozzá, azt is lemondhatná
2010. jún. 25. 18:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Abban bízik, ha elmentek kettesben nyaralni az egy jó lehetőség a kibékülésre. 4 nap együtt nem olyan kevés idő és ugye nem elkerülhetetlenek a személyeskedések sem. Ha valóban nem szeretnél elmenni vele akkor neked kell lemondani, mivel a te szüleid fizetik a szállást. Ha lemondani nem lehet már, akkor vidd el az egyik barátnődet. De ezt magyarázd el neki, mert mivel szeret reménykedik.
2010. jún. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Elmegyek vele... mert énsem akarom lemondani. Barátnőm sajna nincsen, csak fiú haverjaim...

De tudja hogy már nemfog menni, és ez már többször is felmerült bennem, ezért ezmár biztos! És ő ezt tudja. Hiszen feltünt neki, hogy fura vagyok és nemjó ez

2010. jún. 25. 18:13
 9/10 A kérdező kommentje:
sokat csalódtam benne...és csak a negatív tulajdonságait fedeztem/fedezem fel...amik nagyon zavarnak már 7hónap után. eddig nem vettem róluk tudomást, de már nem birom őket.
2010. jún. 25. 18:16
 10/10 anonim ***** válasza:

3 évvel ezelőtt pont ebben a helyzetben voltam, mint te. Párommal lefoglaltuk az utat, de én fizettem ki, úgy volt, hogy majd ideadja az árát. Mind1. Aztán utazás előtt szakítottunk....ő azt akarta, hogy menjünk el így is...de én már le akartam zárni. Eléggé szarul jött ki, de lépnem kellett valamit, mert már nem akartam vele lenni....szal felhívtam egyik barátnőmet nincs e kedve csajos hetet (igazából csak 4 nap volt)tartani. Hát volt!! Úgyhogy elmentünk ketten! Nagyon jó döntés volt....még felejteni is nagyon sokat segített. neked is ezt ajánlom....ha eldöntötted, hogy vége.ne viszakozz....mert csak hiú reményeket ébresztessz...

Jó nyaralást!!!

2010. jún. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!