Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem megyünk együtt nyaralni,...

Nem megyünk együtt nyaralni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

én: 43/N,elvált, gyerekem nincs, Ő: 50/F, özvegy, 2 lánya és 4 unokája van.

Tavaly nyáron ismerkedtünk meg, természetesnek vettem, hogy fiatal is a kapcsolatunk, meg ő már előre be is fizetett a lányaival a tengerpartra, így külön nyaraltunk, megbeszéltük, h majd idén együtt.

Eljött az idén nyár, benyögte tegnap, hogy 10-10 napot hol egyik, hol másik lányával óhajtja tölteni, mi majd októberben megyünk valahova. csakhogy nekem a munkám miatt most van szabim aug 20ig, októberben nem lesz szabin. Csak én látom úgy, hogy húzza-halasztja a dolgot?



2014. jún. 17. 11:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
42%

"Ő: 50/F, özvegy, 2 lánya és 4 unokája van"


Ne haragudj, mire számítottál? Hanyadik leszel a sorban?

2014. jún. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

De megbeszéltünk vmit...


Amúgy mindannyian Bp-en egy kerületben élnek, sőt egyik lánya a mellette lévő családi házban lakik,szomszédok, így mindennap találkoznak, tehát nincs arról szó, hogy egyik lánya Debrecenben él, a másik Szombathelyen és ritkán látja őket.

2014. jún. 17. 11:24
 3/28 anonim ***** válasza:
48%

figyelj neki gyerekei/unokái vannak, tudtad te is mikor összejöttél vele

már év elején meg kellett volna beszélni mikor hova akartok menni

2014. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
31%

Elváltnak vagy özvegynek lenni nem ugyanaz az érzés.


Ne vedd ezt zokon. Szeretne csak a családjával eltölteni egy kis időt. Ezt el kell fogadnod, hiszen ő nem felrúgta a családját, hanem meghalt a felesége.


Gondolom idővel ez változni fog, de addig is adj időt nekik. Lehet, hogy a lányai nem tudnának a te jelenlétedbe felszabadultan nyaralni, lehet hogy még az édesanyjuk halálát nem dolgozták fel ilyen szinten. Hiába felnőttek, furcsa nekik az új asszony az édesapjuk oldalán.


Örülj a téli lehetőségnek. Ha nem lesz szabid, akkor menjetek október helyett inkább januárba.

2014. jún. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%

Hogy 10-10 napot a lányaival tölt, az ok. De még marad a nyárból bőven! Veled miért csak októberre tervez? Hiszen előre meg is beszéltétek, hogy idén nyaraltok együtt is.

Megértem, hogy rosszul esik! Így úgy tűnik, nem vagy fontos neki. Gondold át, hogy máskor is mellékvágányra tesz -e téged? Mennyire vesz komolyan? Fontos vagy neki?

Én elmennék a helyedben egyedül nyaralni, vagy egy barátnőmmel, és nyitott lennék egy új kapcsolatra! Olyan valakivel, aki tisztel engem is, a családja mellett beleférek a képbe. Ezt meg lezárnám.

2014. jún. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Kései Sirató ***** válasza:
88%

AZ jó, hogy a lányait nagyon szereti, azt viszont nem értem, miért nem egyszerre nyaral 2 lányával 10 napig és utána 10 napig kettesben veled. Ezt nem vetetted fel? A lányok és családjaik is együtt lennének addig, persze lehet, hogy más-más helyre akarnak menni..

Én mindenképpen beszélnék vele, elmondanám, hogy októberben nem kapok szabit. HA továbbra se méltatja a dolgot, akkor kilátásba helyezném a szakítást.

2014. jún. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
A baj, h én úgy látom nem tervez velem. Vagyis szóban tervez, h majd ekkor, majd akkor (most épp október van soron, de attól félek, mire eljön az október, már januárról lesz szó...stb.)
2014. jún. 17. 11:28
 8/28 A kérdező kommentje:
Kései Sirató: így szokták meg az évek alatt (mióta özvegy), hogy külön viszi a 2 lányt és a 2-2 unokát. Természetesen mindkét lánynak van férje is, így 5en mennek nyaralni egyszerre az is gond, h egyik lány a Horvát Riviérára vágyik, a másik a Törökre. Nehéz az igényeiket összehangolni.
2014. jún. 17. 11:30
 9/28 A kérdező kommentje:

11-es: "Hogy 10-10 napot a lányaival tölt, az ok. De még marad a nyárból bőven!"-neki nyárra nem lesz több szabija!



" Veled miért csak októberre tervez? Hiszen előre meg is beszéltétek, hogy idén nyaraltok együtt is.

Megértem, hogy rosszul esik! Így úgy tűnik, nem vagy fontos neki." PONTOSAN !


"Én elmennék a helyedben egyedül nyaralni, vagy egy barátnőmmel",-ezt mondtam neki én is tegnap, h megyek egy bnőmmel akkor 1 hétre a Balatonra, kiakadt teljesen, hogy biztosan pasizni akarok. :-( Vele nem mehetek nyaralni, de ne menjek mással sem. Ő így gondolja.

2014. jún. 17. 11:33
 10/28 anonim ***** válasza:
80%
Szóval a gyerekei igényei fontosak, de a tied nem. Nekem ez furcsa. Nálam ez már szakító ok lenne.
2014. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!