Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 évesen lassan családot...

21 évesen lassan családot alapítani. Vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves vagyok és lassan lesz az esküvőm. Külföldön élünk a párommal, a családja mellett. Eleinte kicsit féltem a költözéstől (főleg anyukám), de sikerült legyűrnöm az érzést, hogy új helyen élek. Lassan a gyerekvállalás is szóba kerülget, azonban kicsit izgulok az anyaságtól. A páromnak mondtam, hogy esküvő után szeretnék én gyereket. Fejet hajtott a kívánságom előtt. Ti hogy kezeltétek, vagy kezelnétek ezt a helyzetet ilyen korban? Féltetek, hogy egy piciny baba ott lesz a szívetek alatt, és alig tudtok még valamit az anyaságról?

Köszönöm :)



2014. jún. 16. 21:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Te életed te dolgod. Szerintem bőven egyeteme kellene tanulnod gyerek nevelés helyett de ez az én véleményem.
2014. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ha téged kielégít a gyereknevelés és a takarítás, lelked rajtad, de azért az emberek nagy része ennél jobban szeretné kihasználni azt a kevéske időt ami adatott neki, ha már élhet...
2014. jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Én 22 évesen mentem férjhez. Nem bàntam meg. Ha biztosak az érzéseitek akkor hajrà :) ha viszont te korainak érzed akkor még vàrjatok. Sok boldogsàgot! :)
2014. jún. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem robotolni akarok, bar haziasszonynak ma mar nem divat lenni es ennyi evesen hazasodni vagy gyereket nevelni. Azonban szerintem ettol nem all meg az elet.
2014. jún. 16. 23:03
 15/23 anonim ***** válasza:

azért azt ugye tudod, hogy ha katona, akkor kb egyedül lennél a kicsivel, nem tud hazarohangálni, ha van valami

ha téged kielégít a háziasszonyság akkor hajrá, bár ilyen fiatalon még korai, a csipád sem nyílt ki és állati bizonytalan vagy

2014. jún. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem divat kérdése. Van akik nem tehetik meg van mások meg többre vágynak,mint a napi mosogatás, porszívózás.
2014. jún. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

XD

Hát nem azért ,de én pl. azért nem szülök mert élni akarok,házaséletet is kiakarjuk élvezni mert sógornőm itt mondta hogy szülés után miközben alszik a gyerek ezt meg azt fogja csinálni:P Na persze, most 4-5 óránként etet szinte alig alszik(ő se) és hétvégenként nagyszülőkhöz járnak hogy legalább addig aludjanak. Várandóság alatt meg nem bírt bizonyos ételeket enni és még elektromos fogkefét sem használt mert az alatt rugdosott a baba. Szóval hidd el első 3 év merő meló lesz és nem lesz időtök így élvezni egymás társaságát mint házastársak-.-"

2014. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom utolsó hozzászóló, te valami anti gyerektartó vagy? Akármikor tervezhet az ember gyereket, attól még ugyanúgy azok az események amiket te leírtál bekövetkezhetnek... vagy pont hogy nem. Hány olyan szülőt hallottam már, hogy milyen kis csendes meg nyugodt a gyerek, ez egyén függő azt hiszem. Én arra voltam kíváncsi, hogy hogyan kezelték mondjuk az én korosztálybeli nők azt a tényt, hogy anyukák lesznek...
2014. jún. 17. 15:53
 19/23 Nádszálkisasszony ***** válasza:
22 évesen vagyok, most fogok államvizsgázni. Stabil párkapcsolatban élünk és mindketten fiatal szülők szeretnénk lenni. Azonban még 4-5 évet várunk. Egyelőre örülönk, hogy befejezzük a tanulást, ketten szeretnénk együtt egy kicsit élni: sétálni, utazni, kirándulni, kutyázni, házat felújítani, barátokkal találkozi + szakami tapasztalatot gyűjteni. Ha úgy 3-4 év után úgy gondoljuk, ha ne elég volt akkor jöhet az első baba :)) Mindenkinek magát kell ismerni!
2014. jún. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Külföldön,anyagilag maximálisan függeni valakitől /féred/ ,akit hetekig-hónapokig nem látsz ,egy idegen országban egy csecsemővel.21 évesen ,munkahely,és tapasztalat nélkül (?)

Jónak hangzik..?

2014. jún. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!