Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi 10 éve szeretöt...

Ha egy férfi 10 éve szeretöt tart a felesége mellett, akivel gyerekeik is vannak, akkor miért nem válik el?

Figyelt kérdés

Elöre megmondom hogy az olyan kommentekre hogy biztos én vagyok a szeretö, nem fogok reagálni, ugyanis ez nincs így. (persze mindenki azt hisz amit akar)

Miért tart valaki 10 éve (ugyanazt) a szeretöt ha nem akar elválni? Ha szereti a feleségét, miért tartja 10 éve ugyanazt a szeretöt?


2014. jún. 16. 15:31
1 2
 11/13 anonim válasza:

A helyzetem ugyan ez. (Én vagyok a szerető.)

A feleség nem tud semmit. Legszívesebben kitálalnék, miért csak nekem kell tudni, h van más is?


Hogy miért nem válik: Gyáva, benne ül a jóban, és nem akarja kockáztatni, h egy tényleges együttélés során a szerető milyen lenne. Nem akar két szék közül a földre ülni. Nem akar felelősséget vállalni.


Azt gondolom, h ha szeretünk valakit akkor magunk mellett akarjuk tudni, vigyázni rá. A szeretőt így semmi képen sem szereti. Hiába a sok ajándék, beszélgetés, a lényeg, h a szerető minden este egyedül alszik el.


Az a baj, h a szerető sem tud bízni a férfiban, így ténylegesen egy szavát sem hiszi el. Ismeri a pasi trükkjeit, ez nem jó a pasinak.


Azt tapasztalom, h az ilyen kapcsolatokba mindig belép egy plusz negyedik barátnő is, ami végképp összekuszál mindent.


Bizonyos pasiknak kell a bigámia. Ez a természetük. Részemről (elítéltek, vagy nem) ez rendben van akkor, ha mindenki együtt él, és egy formán kapnak mindent, és mindenki tud mindenről. De általában csak a szerető tud mindenről. A feleség s tudja, legalábbis nincs az a nő, aki ezt ne érezné a férjén. Szóval nem működik. Ez a nőknek csak fájdalmat okoz, a pasinak meg zűrzavart.

2014. jún. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves kilences! Jellemezz nyugodtan, és káromkodhatsz is. De!

Nem én csalom a feleségemet, szóval jellemezd inkább az t a gerinctelen férget, aki két nót bolondít.

6-os voltam.

2014. jún. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Látatlanban senkit nem ítélnék el. A válás sokba kerül. A gyerekek miatt is maradhat, őket a válás és annak minden következménye megviselne. Talán jobban el lehetne ítélni, ha a szeretője miatt otthagyná a családját.
2014. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!