Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen erzes volt, amikor a...

Milyen erzes volt, amikor a paroddal, ferjeddel uj eletet kezdtetek?

Figyelt kérdés

Ugy ertem, amikor a paroddal osszekoltoztel alberletbe vagy sajat lakasba.

Vagy, amikor a ferjeddel, szukebb csaladoddal (gyerekek) uj lakasba koltoztel?


Nem a kenyszer koltozes atelese erdekelne, amikor nincs mas lehetoseg, hanem, amikor mar terveztetek x ido ota es vegre sikerult?


Megkonnyebbules volt?

Milyen volt az elso ebredes?


2014. jún. 16. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Klassz! :)
2014. jún. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó.
2014. jún. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Haha, nekem nagyon jó volt. Én 21 voltam, ő 25. Albérletbe költöztünk először. Soha nem aludt el életében előtte, de aznap reggel igen, a főnöke hívta, hogy baj van-e, hogy késik... Szegény, lóhalálában ment dolgozni, ahol nem volt baj, de halálba szívatták, hogy na, az éjszaka nagy ünneplés lehetett, hogy nem tudott felkelni reggel, pedig nem volt. :D


Hónapokig tolódott a költözés időpontja, mi startra készek voltunk, de a lakásban laktak, és akkor költöztek ki,ha az ő házuk kész lett... Az meg csak nem akart kész lenni. Azt hittük, kútba esik a költözés.


Imádtam háztartást vezetni minden nehézségek ellenére is, otthon a fenekem is ki volt nyalva, az albérletben kellett rájönnöm, hogy a tányér, amit este otthagytam, csodával határos módon nem sétál el onnan reggelre sem. De nagyon szépen belejöttem, rendes feleség lettem.


Összesen a hetedik helyen lakunk együtt, ebből öt lakás külföldön volt. Minden költözést élményként éltem meg (és jó élményként), én szerettem dobozolni, tervezgetni, beköltözni. Külföldön egyre jobb és jobb lakásba költöztünk, így az külön jó volt, hogy tudtam, jobbra váltunk. Nagyon vágyom most is egy költözésre, de semmi konkrét.

2014. jún. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Otthon vagyok!
2014. jún. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi most fogunk, és már nagyon várom! :)))
2014. jún. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi 4 év után költöztünk össze, de már 1 éve újítottuk akkor a lakást. Én 28/n ő 30. Mi 3-an költöztünk össze, jött velünk párom 7 éves kislánya is, ekkor voltam 12 hetes terhes. Nekem furcsa volt az első időszak, nem mondanám hogy annyira jó érzés volt. 28 évig csak otthon laktam és nemigen találtam a helyem, idegesített egy csomó minden de ma már nem költöznék haza. El se tudom képzelni hogy tudtam ennyi ideig anyummal élni. Nagyon jó ez a szabadság érzés, hogy senki nem szól bele sz életembe akkor jövök megyek amikor akarok bánom hogy nem hamarabb költöztem. Párom szerencsére nagyon jó természet, mindent meg tudunk beszélni, szeretek nagyon vele élni.
2014. jún. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi 5 év után költöztünk össze, már nagyon vártuk. Igaz, nagyon semmi nem változott, a hétvégéket együtt töltöttük előtte is.


Jól kijövünk, ez lett az otthonunk :)

2014. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5év után költöztünk össze. 3éve lakunk együtt..én 26N ő 35F :)imádok vele lakni,bár mi előtte is minden nap taliztunk és kb minden nap együtt is aludtunk,de ez mégis sokkal másabb. azt csinálunk amit akarunk,akkor amikor akarjuk,nem kell máshoz alkalmazkodnunk. nagyon jó,nem adnám ezt fel semmiért :) imádok vele lakni :)
2014. jún. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen kulon masoktol 2 eve koltoztunk, elotte egyetem alatt is mar egyutt laktunk egy evet, de egy masik par is lakott a lakasban. Nagyon szeretunk egyutt lakni, a kulonkoltozes pedig izgalmas volt, mert 2 boronddel jottunk ki kulfoldre. Azota is ugyanott lakunk, de idokozben telepakoltuk cuccal a lakast:) Senki massal nem laknek olyan szivesen, mint vele:)
2014. jún. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!