Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változnak meg körülöttem...

Miért változnak meg körülöttem az emberek mert gyerekem lett?

Figyelt kérdés

eddig a szüleim néha adtak kölcsön, mindig megadtam, néha áthívtak ebédelni, stb

most meg anyagilag nem számíthatok a segítségükre, de amikor jönnek szigorúan nem hoznak normál élelmiszert, csak max édesség stb

a férfiismerősök, akikkel vagy 10 éves a barátságom, vagy exek, akikkel jóban maradtunk mint ember az emberrel, van aki újabban már nem is köszön az utcán!


de legalább akik eddig utáltak(nők), vagy kinéztek, csúfoltak, azok most kedvesek. de ezt sem értem.


2014. jún. 10. 17:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"a férfiak persze hogy gyerekteleneket keresnek, mert azt 99%uk nem akar"


Dehogynem akar!

Csak épp sajátot akar és nem egy vadidegen fószer gyerekét...

2014. jún. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"leszámítva egy lányt, aki érdekes, nem fényképez le engem a babával (nincs egy normális közös képünk) de amikor akárkijének odaadom a babát, egyből előkapja a mobilt fotózni...ilyen barátnő ő is..."


Elég gyerekes lehetsz, ha ekkora problémád az, hogy nincs egy normális közös képetek...

Ha nagyon akarnál, csinálhatnál magad, és még csak nem is szelfit... Beállítod az időzítőt a fotógépen, majd a babáddal együtt odaállsz a gép elé, és pár másodperc múlva kész is a fotó...!


Amúgy pedig az ilyen anya-baba képeket nem a barátnők szokták készíteni, hanem inkább az apuka!!! Vagy esetleg a szülők, akik akarnak képet az unokájukról és a gyerekükről is... Azok a képek azért szoktak létrejönni, mert szeretnék megörökíteni azt, akit szeretnek. És nem azért, hogy legyen egy közös képe az anyának és a babaának, amit aztán osztogathat a facén...

Tehát elsősorban maguknak készítik, emlékbe. Az emberek a barátaikat azért nem nagyon fényképezgetik így. Persze szeretik a barátokat, de a saját családi fotoalbumukba nem őket teszik. A barátos képek inkább közös programok dokumentációi szoktak lenni. A közös élmény emléke a lényeg, nem az, hogy legyen egy portrénk a barátnőnkről és annak gyerekéről...


A gyerek meg cuki, azért fotózgatják.... De hát leállíthatod őket, ha zavar, vagy szólhatsz nekik, hogy téged is fotózzanak már le...

2014. jún. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

"Ha nagyon akarnál, csinálhatnál magad, és még csak nem is szelfit... Beállítod az időzítőt a fotógépen, majd a babáddal együtt odaállsz a gép elé, és pár másodperc múlva kész is a fotó...! "


az időzítéses dolog nem jó, mert van 10-20 ms-em rohangálni a mobil elé, felkapni a babát és beállni egy pózba, jobb esetben a baba nem sír.

ezt így nem lehet, hogy felveszem a babát-most pózolunk, lerakom a babát, mert állítom a mobilt, felveszem, lerakom. úgy birom mikor olyanok írnak, akik azt sem tudják hogy eszik meg isszák a gyereket.

és fotósnál is voltunk, azoktól a művi beállításoktól meg kivagyok, semmi természetesség nincs benne, a felén meg sír a baba és totál piros mert olyankor kipirul


más rokonok csináltak, ja, csak vagy én vagyok elmosódva, vagy a baba, vagy én nézek bambán, vagy a baba


és természetes hogy fontos a közös kép, születése óta nincs velem!!!!


ok, barátnőktől ne várjak ebben segítséget.

azt hittem pedig hogy ezért is barátok a barátok, akikre számíthatna az ember...de úgy látszik nem, kénytelen vagyok ezt elfogadni.


visszatérve a férfiak és gyerekvállalás témára, érdekes eddig nem volt babám, mégis ugyanez a tapasztalatom, hogy 99% nem akar gyereket.

2014. jún. 12. 11:20
 14/14 A kérdező kommentje:
és a képeket gondolhatod, hogy nem azért szeretném, hogy barátnőm lefényképezzen, hogy neki legyen otthon rólunk. hanem hogy nekem legyen. nem is értem hogy jön ez ide, de jó hosszasan magyaráztad.
2014. jún. 12. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!